reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Cos mi sie wydaje ze wkraczamy na etap zachcianek [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Na to wygląda [emoji2]
Mi zrobilo sie niedobrze po pizzy i miałam jakiś kryzys - zryczalam się jak bóbr. I jeszcze ten śluz, leci go ze mnie teraz o wiele więcej niż wcześniej.

3jgxskjosc311c31.png
Ja tez mam więcej niż na początku...

 
reklama
Ja to bym chciała nie mieć apetytu [emoji85] z wymiotów jednak rezygnuje [emoji31]
Ziemniaczki, buraczki, mielony tez bym zjadła [emoji173]️
Że też nie można jeść i nie tyć [emoji31]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gorzatta jakie lody wcinałaś? [emoji848] i jak ładnie piszesz... ukochany [emoji106]
Jeśli chodzi o zajady to w poprzedniej ciąży też miałam...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gorzatta jakie lody wcinałaś? [emoji848] i jak ładnie piszesz... ukochany [emoji106]
Jeśli chodzi o zajady to w poprzedniej ciąży też miałam...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja jadłam czekoladowe grycana.
Kupilam masc na te zajady bo to uciazliwe mam nadzieje ze szybko sie z nimi rozprawie

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy już po wizycie ??
Napisz koniecznie



Wójcik polecał ze najbardziej doświadczony diablo dla ciężarnych. Byłam na razie umówić wizytę.
Byłyście już kiedyś w tym szpitalu ? autentycznie jest mi smutno ze takie skromne warunki + w rejestracji tak niemile babsko z krzykiem oświadczyło ze nie ja wybieram lekarza. Szkoda gadać [emoji846] uśmiechnęłam się powiedziałam cudownie to prosze wizytę najszybciej jak się da. Za mało mam doświadczenia z NFZ. I chwała [emoji854]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Hej, szpital spoko - miła obsługa, choć u "diablo" (hihi) nie byłam nigdy... :p
 
reklama
Do góry