reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Fabimama ja również z leśnego spaceru przyniosłam trochę grzybó :) i... jednego kleszcza.
Dopiero co wyleczyłam bakterie borelli, więc mam nadzieję, że tym razem kleszcz choróbska mi nie przyniesie, ale póki co, to w miejscu ugryzienia nic mi się nie dzieje i w sumie w miarę szybko go zauważyłam. Natomiast stwierdzam, że wszystkie preparaty na komary i kleszcze to bujda na resorach- nic na mnie nie działa, jak powinno.

serio? psikam sie obsesywnie przed i w trakcie wizyty w lesie- wciaz sie ludze ze jednak dzialaja. My w tym roku nie mielismy zadnego
boje sie potwornie boreliozy... wy tez ?

nie wytrzymalam i poszlam znowu na bete ... wyniki po poludniu
 
serio? psikam sie obsesywnie przed i w trakcie wizyty w lesie- wciaz sie ludze ze jednak dzialaja. My w tym roku nie mielismy zadnego
boje sie potwornie boreliozy... wy tez ?

nie wytrzymalam i poszlam znowu na bete ... wyniki po poludniu
pamiętaj ze w późniejszych tyg beta już tak nie przyrasta jak na początku.
trzymam kciuki :)
 
a w którym tyg jesteś?
czemu się boisz?
Wg USG w czwartek powinno być 8 t i 5d. Niby dwa tyg temu było wszystko ok ale boje się, że coś z dnia na dzień mogło się zmienić, zwlaszcza, że dolegliwości mam o wiele mniejsze niż na początku.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wg USG w czwartek powinno być 8 t i 5d. Niby dwa tyg temu było wszystko ok ale boje się, że coś z dnia na dzień mogło się zmienić, zwlaszcza, że dolegliwości mam o wiele mniejsze niż na początku.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
przed każda wizyta bedziemuy się bać, ale ja sobie powtarzam zawsze bo co być złej myśli jak można być dobrej.
wiem ze to trudne bo sama się obawiam ale staram się myślec pozytywnie bo i tak jak ma się cos stać to się stanie, a tak sobie jeszcze pogarszamy zdrowie i stresujemy maluszka :)
 
Czesc dziewczyny:) dzis sie trochce uspokoilam robilam badanie beta Hcg i wyszlo 30179. Czyli dzidzia ladnie rośnie:) na usg czekamy jeszcze 7dni :)
 
Dla mnie miarodajne są pomiary tylko w domu, u ginekologa zawsze mam wysokie że stresu.
W ciąży późno dostałam nadciśnienia, ale też przez szybką profilaktykę. Zobaczymy jak teraz będzie
Mam to samo ! [emoji23] ginekolog kazała mi mierzyć ciśnienie w domu przed wizyta bo jak tylko zakładają mi ciśnieniomierz w przychodni to mam mega wysokie ciśnienie a w domu ok [emoji12]
Wg USG w czwartek powinno być 8 t i 5d. Niby dwa tyg temu było wszystko ok ale boje się, że coś z dnia na dzień mogło się zmienić, zwlaszcza, że dolegliwości mam o wiele mniejsze niż na początku.


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Mamy podobny wiek ciazy, bo ja w czwartek będę miała równo 9 tydzień i czuje się dokładnie tak samo ! Coraz M jej dolegliwości i strach o maluszka.. a moze po prostu mamy szczęście? Ja miałam wizytę 14 września i wszystko było ok, ale i tak wlasnie szukam usg prywatnie [emoji12] nie wytrzymam do 17 października..


@Hope, gratuluje udanej wizyty !! [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
 
reklama
Mam to samo ! [emoji23] ginekolog kazała mi mierzyć ciśnienie w domu przed wizyta bo jak tylko zakładają mi ciśnieniomierz w przychodni to mam mega wysokie ciśnienie a w domu ok [emoji12]


Mamy podobny wiek ciazy, bo ja w czwartek będę miała równo 9 tydzień i czuje się dokładnie tak samo ! Coraz M jej dolegliwości i strach o maluszka.. a moze po prostu mamy szczęście? Ja miałam wizytę 14 września i wszystko było ok, ale i tak wlasnie szukam usg prywatnie [emoji12] nie wytrzymam do 17 października..


@Hope, gratuluje udanej wizyty !! [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
Oby to rzeczywiście było szczęście. Mam nadzieję, że w czwartek zobaczę już małego ludzika a nie kijankę [emoji14]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry