reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

W środę masz wizytę więc zobaczysz jaki będziesz miała wynik ciśnienia tylko się nie stresujące bo może podskoczyc

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kochane. Ja doczytalam do końca weekendowe wpisy. My sobotę i niedziele spedzilismy u moich rodziców.. W niedziele spacer po lesie nawet trochę grzybow znaleźliśmy :)

Witam wszytkie nowe mamy i Gratuluje.

Ja juz w poczekalni. Zobaczymy jakie dzis beda wyniki i czy dzidzia jedna czy dwie :/ moze dzis uda im sie to zweryfikować.

Jesli mierzyć ciśnienie to tylko naramiennym!!! DIewczyny nie dajcie sie nabrać na te nadgarstków. One pokazują zanizone wyniki!


Na temat wątku zamkniętego ja była bym jak najbardziej za. Jesli ktoras chce to są tajne zamknięte majówki na FB. Jak cos to napiszcie mi priva.

Miłego dnia wszystkim!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczyny :) Proszę o więcej dobrych wieści z dzisiejszych wizyt (i wszystkich następnych!).

Na bliźnięta się nie nastawiałam ale jakie to wygodne, dwa jednocześnie i z głowy :laugh2:

@caltha mnie też wszystko trzyma bez zmian, jeden dzień lepszy się trafi to potem kilka wybitnie paskudnych. Doszedł mi jeszcze ból głowy i nie mogę dojść do ładu z układem pokarmowym. Zjem cokolwiek i czuję się nażarta jak prosię, ciągle mi się odbija, mam wrażenie, że obiad wyskoczy jak się pochylę. Niedobrze już od zwykłej wody mineralnej, muszę dodawać fantę, żeby cokolwiek pić a w ciąży powinno się pić nawet 3 litry wody.
 
@Fabimama ja również z leśnego spaceru przyniosłam trochę grzybó :) i... jednego kleszcza.
Dopiero co wyleczyłam bakterie borelli, więc mam nadzieję, że tym razem kleszcz choróbska mi nie przyniesie, ale póki co, to w miejscu ugryzienia nic mi się nie dzieje i w sumie w miarę szybko go zauważyłam. Natomiast stwierdzam, że wszystkie preparaty na komary i kleszcze to bujda na resorach- nic na mnie nie działa, jak powinno.
 
@Fabimama ja również z leśnego spaceru przyniosłam trochę grzybów :) i... jednego kleszcza.
Dopiero co wyleczyłam bakterie borelli, więc mam nadzieję, że tym razem kleszcz choróbska mi nie przyniesie, ale póki co, to w miejscu ugryzienia nic mi się nie dzieje i w sumie w miarę szybko go zauważyłam. Natomiast stwierdzam, że wszystkie preparaty na komary i kleszcze to bujda na resorach- nic na mnie nie działa, jak powinno.
 
Dzien dobry.

Wczotlraj tez w lesie bylismy. Uwielbial zbierac grzyby ale boje sie kleszcy. Zwlaszcza teraz nie chcialabym nic zlapac.

Ja w poprzedniej ciazy tez u lekarza mialam cisnienie wysokie a w domu juz ok. Wszystko przez nerwy przed wizytami.

Dolaczam do grona wwizytujacycg w tym tygodniu. Ja ide do gina we srode na 12. Tez juz nie moge sie doczekac.
 
Hej kochane. Ja doczytalam do końca weekendowe wpisy. My sobotę i niedziele spedzilismy u moich rodziców.. W niedziele spacer po lesie nawet trochę grzybow znaleźliśmy :)

Witam wszytkie nowe mamy i Gratuluje.

Ja juz w poczekalni. Zobaczymy jakie dzis beda wyniki i czy dzidzia jedna czy dwie :/ moze dzis uda im sie to zweryfikować.

Jesli mierzyć ciśnienie to tylko naramiennym!!! DIewczyny nie dajcie sie nabrać na te nadgarstków. One pokazują zanizone wyniki!


Na temat wątku zamkniętego ja była bym jak najbardziej za. Jesli ktoras chce to są tajne zamknięte majówki na FB. Jak cos to napiszcie mi priva.

Miłego dnia wszystkim!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Kciuki za wizytę :) daj znac po :)
 
reklama
Dzien dobry.

Wczotlraj tez w lesie bylismy. Uwielbial zbierac grzyby ale boje sie kleszcy. Zwlaszcza teraz nie chcialabym nic zlapac.

Ja w poprzedniej ciazy tez u lekarza mialam cisnienie wysokie a w domu juz ok. Wszystko przez nerwy przed wizytami.

Dolaczam do grona wwizytujacycg w tym tygodniu. Ja ide do gina we srode na 12. Tez juz nie moge sie doczekac.
Ja mam w środę na 12.20, więc prawie tak samo ;)
 
Do góry