reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Myślę ze nie ma tu zaniedbania lekarza.. Poprostu odeszły jej wody i nie było juz jak podtrzymać ciaze. . Ciąża była bliźniaczą ale chyba w 9tc lub 10 tc utrzymał sie tyko jeden dzidziuś. Synus jej jest z in vitro. Była caly czas pod opieka lekarzy. A to nie jedyny przypadek o jakim słyszałam ze testy wychodzą ok a dzieci sie rodzą z zd. Ale tez znam przypadek gdzie wyniki były bardzo zle. I rodzice byli pewni ze cora bedzie z zd a przy porodzie okazało sie ze zdrowa. To są tylko badania. Jest tylko jeden rodziaj badan zeby mieć pewność. A wiadomo nie każdy sie decyduje.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Rozumiem. Jeśli rodzice z góry zakładają, że nie zamierzają dokonać terminacji, nie ma sensu narażać dziecka i siebie amniopunkcją. Ja mam 39 lat i będę musiała rozważyć, jak daleko posunąć się w badaniach. Liczyłam, że usg wystarczy, ale moje przemyślenia zostały podkopane.
 
reklama
Cześć,
jestem tu zupełnie nowa :) Obecnie jestem w 7tc, termin mam na 18.05.2018 :) Jest to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam w kwietniu tego roku... :( Niestety od wczoraj jestem przeziębiona - lekki katar i mały ból gardła, ogólne osłabienie - trochę się boję, żeby nie miało to wpływu na zarodek...
pozdrawiam wszystkie majowe mamy ;)
Witaj. Mamy ten sam termin [emoji4] a co do przeziębienia to mleko z miodem i czosnkiem [emoji4]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
I nawet ten sam rocznik ;) No właśnie stosuję te domowe sposoby: czosnek, miód, cytryna, syrop z cebuli itp. Ale trochę się boję, jeszcze mój mąż wyjechał na weekend i pieska muszę wyprowadzać ;) z jakiego miasta jesteś? Pozdrowienia z Gdyni :)
 
I nawet ten sam rocznik ;) No właśnie stosuję te domowe sposoby: czosnek, miód, cytryna, syrop z cebuli itp. Ale trochę się boję, jeszcze mój mąż wyjechał na weekend i pieska muszę wyprowadzać ;) z jakiego miasta jesteś? Pozdrowienia z Gdyni :)
Hej, ja też śledź [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I nawet ten sam rocznik ;) No właśnie stosuję te domowe sposoby: czosnek, miód, cytryna, syrop z cebuli itp. Ale trochę się boję, jeszcze mój mąż wyjechał na weekend i pieska muszę wyprowadzać ;) z jakiego miasta jesteś? Pozdrowienia z Gdyni :)
Ogólnie mieszkam na połwyspie Helskim [emoji4]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry