reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Witam wszystkie nowe majóweczki. Robi się nas tu dużo.Super.
Pomorze, zawsze się zastanawiałam czy osoby z nad morza często są nad morze i tym co zadałam to pytanie słyszałam nie mamy na to czasu a jak u Was.
Uwielbiam morze i mi nigdy by się nie opatrzyło. Ja jestem z Kujaw i niestety nie mam nawet gdzie na grzyby iść po tej nawałnicy sierpniowej, są zakazy a zresztą prawie nic nie zostało z tych lasów. Witam również w klubie przeziębionych. Na gardło polecam fajną rzecz w spray na bazie glonów himalaskich Argentin T , nawet karmiąc piersią można tego używać. Ćwiczenia zależą od przebiegu ciąży i na pewno nie mogą być intensywne lepiej skonsultować je z lekarzem prowadzącym.
 
Witam dziewczyny miałam wczoraj i w sumie dzisiaj mega marudzenie ze strony mojego młodszego synka przeziebil się biedak a wiecie same jak to facet chory nic nie pasuje :errr:
Gratulacje dla nowych majóweczek :-) :) muszę nadrobić te kilka stron bo jest do tyłu :wink:
 
Ja tez mam bole podbrzusza i czasami tylko po jednej stronie ale jest to bol do wytrzymania. Dziś się nasprzatalam i teraz lerze i odpoczywam bo kręgosłup siada. Jestem z nad morza a bylam w te wakacje raz i to wieczorem na spacerze. Ja mam dopiero wizytę we wtorek to bedzie5tydz3d wiec serduszka jeszcze nie będzie.
Ciekawe ile pęcherzyków sie zaplodnilo bo mialam 3!!!

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mam żadnych bóli ani upławów (oprócz okropnej luteiny dopochwowej) :p Ćwiczyć to nie ćwiczę przez to przeziębienie na razie, ale mam codziennie 2h spacerów z psem, więc chyba wystarczy na razie ;)
Serduszka jeszcze nie słyszałam, usg kolejne mam za tydz dopiero, na razie tylko widziałam pęcherzyk 7mm, ale za tydz to chyba jeszcze też za wcześnie....
Jeżeli chodzi o morze to uwielbiam i jestem często :p
współczuję Kujawom :( straszna tragedia Was spotkała :(
 
Daj znac:p ja musze czekac do 7tyg zeby isc na usg bo gin stwierdzil ze nie bedzie nic teraz widac.. Oszaleje przez te 10dni.. A ja mam mokro choc nie biore zadnych leków ...
 
reklama
Do góry