reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Myślę, że jedna karta dla pełnej informacji o ciąży. Bo co, gdy będziesz miała od tych lekarzy różne zalecenia co do leczenia? Awaryjnie na IP czy w szpitalu, które będą mieli brać pod uwagę. A którą pokażesz swoim lekarzom, jeśli w szpitalu zrobią wpis w jednej?
 
reklama
Marida super
Ja dzisiaj tez w domu siedzę mała chora jest zaraz idziemy do lekarza
Ginekologa mam jutro mam nadzieje ze usłyszę piękne bicie serca objawy mam prawie wszystkie wiec myślę że jest ok

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poddaje się z wstecznym czytaniem.
Dziewczyny czy możecie podpowiedzieć w kilku sprawach:
-czy można mieć dwie karty ciąży? Czy jest sens? Mam jednego super lekarza ale nie ma praktyki szpitalnej Wiec roZwarzam opcje dwóch lekarzy

W poprzednim poście nie napisałam ze biorę leki na podtrzymanie i cierpię z powodu zaparć
U mnie to na bank ze względu na brak ruchu. Czy macie sprawdzone metody na kooope? Czuje poskręcane jelita i cierpię straszne katusze

Jest któraś z 3miasta?
Ja jestem :)

Napisane na SGP621 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marida super
Ja dzisiaj tez w domu siedzę mała chora jest zaraz idziemy do lekarza
Ginekologa mam jutro mam nadzieje ze usłyszę piękne bicie serca objawy mam prawie wszystkie wiec myślę że jest ok

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
ja tez ide jutro, ale dopiero 19.30 a ty na ktora?
 
reklama
Do góry