reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Wiecie co... Co za rozrzut w cenach prywatnych wizyt... Od 100 do 150 zl. Moglam miec wizyte juz dzis ale nie mam jak dojechać w tej pogodzie bez auta...
 
reklama
Wiecie co... Co za rozrzut w cenach prywatnych wizyt... Od 100 do 150 zl. Moglam miec wizyte juz dzis ale nie mam jak dojechać w tej pogodzie bez auta...
wiesz co, jak jest wszystko ok to za szybko też nie ma co, dziewczyny tu pisały, że najlepiej 7/8 tydzień, bo czasami jak się wcześniej idzie to jeszcze na usg absolutnie nic nie widać i tylko się stresujesz niepotrzebnie :)
 
Powodzenia dziewczyny na wizytach !!
Ja kolejna mam dopiero 17 października ale chyba nie wytrzymam do tego czasu i pójdę gdzieś prywatnie tylko na usg [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chouette ale ja nie mam lekarza. Mieszkam w uk i gin w poblizu mojego miasta bedzie w pracy dopiero za 2 tyg :( a u lekarza rodzinnego nie mam czego szukac bo nie uznaja ciazy do 12 tyg. Tak ze jestem zdana tylko na siebie.

Ja sie jednak narazie zegnam. Jestem prawie pewna ze lada chwila dostane krwawienia i z ciaza jest cos nie tak. To jak mnie boli nie jest normalne... w nocy sie budzilam i rano wstalam z duzym bolem ktory nawet nie zlagodnial po nospie max. Nie mam juz zludzen :( raczej na pewno strace i ta ciaze i nie mam skad uzyskac pomocy. Zreszta na usg nie byloby nawet jeszcze nic widac, nawet nie mam jak beta hcg sprawdzic bo najblizsze mieksce gdzie moglabym to zrobic prywatnie jest 2 h jazdy samochodem ode mnie :( jestem zalamana... za szybko sie z wami przywitalam :( trzymajcie sie majowki :*

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Troszkę mnie tu nie było, bo nie czułam się najlepiej :hmm:a ile stron przybyłoo:rolleyes: super że jest nas coraz więcej, i coraz więcej chętnie się dzieli ;)
Gratuluję wszystkim nowym majówką ;-) ;)
@tysia123 ja również mam wizytę 27. Który tydzień będzie wtedy u ciebie ?

Co do dołączenia do grupy na fb, na pewno z chęcią się tam pojawię jak tylko będę po wizycie u mojej gin, która potwierdzi że wszystko ok :)

@kari21 Kochana może jednak wszystko będzie ok. Mówi się że każda ciąża jest inna. 3maj się ciepło. Bądź dobrej myśli, jeszcze nic pewnego.
 
Do góry