reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Fabimama biore duphaston na wlasna reke i czekam na wizyte u gina :( dodatkowo lykam podwojna dawke magnezu i nospe. Mam kiepskie przeczucia co do tej ciazy ale nic nie jestem w stanie narazie zrobic, ginekolog dopiero 28.09 ale wczesniej i tak jeszcze nie byloby za bardzo nic widac czy sie rozwija jak powinno czy nie... no nic. Robie wszystko co w mojej mocy. Niepokoja mnie te bole brzucha ale musze poczekac i zobaczyc co z tego bedzie. W zeszlym miesiacu biochemiczna, teraz moze byc powtorka... a 2 lata temu plod obumarl w 6 tyg a dowiedzialam sie w 8 ale nie mialam zadnych dolegliwosci dopiero plamienie w tym 8 tyg. Takich boli sobie nie przypominam ani przy poprzednich poronieniach ani ciazach donoszonych.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Współczuję Ci ,mnie dziś nad ranem obudził ból brzucha -podbrzusza,będąc w ubikacji na papierze mam ślady krwi też powiem Ci że czarno to widzę,ale co ma być to będzie,ja leków żadnych nie biorę jutro idę na drugie hcg też się coś wyjaśni bo jak urośnie do poprzedniego to chyba ok ciąża się rozwija ehh martwię się
 
Cześć przyszłe mamy,
Z radością dołączam do waszej grupy
Świat mój stanął na głowie w zeszłym tygodniu. To moja 4 ciąża ...dwa poronienia. Dwa lara starań. Teraz leżę placem Wiec będę często zaglądać.
Jestem mama 4 letniego Wiktorka i przyszła mama fasolki.
U nas już bije serduszko.
Trzymam kciuki za nas wszystkie i wierze ze każda z nas urodzi zdrowe dzieci.
Nie mogę spać Wiec postaram się was wstecznie poczytać.
Kasia
 
Poddaje się z wstecznym czytaniem.
Dziewczyny czy możecie podpowiedzieć w kilku sprawach:
-czy można mieć dwie karty ciąży? Czy jest sens? Mam jednego super lekarza ale nie ma praktyki szpitalnej Wiec roZwarzam opcje dwóch lekarzy

W poprzednim poście nie napisałam ze biorę leki na podtrzymanie i cierpię z powodu zaparć
U mnie to na bank ze względu na brak ruchu. Czy macie sprawdzone metody na kooope? Czuje poskręcane jelita i cierpię straszne katusze

Jest któraś z 3miasta?
 
Poddaje się z wstecznym czytaniem.
Dziewczyny czy możecie podpowiedzieć w kilku sprawach:
-czy można mieć dwie karty ciąży? Czy jest sens? Mam jednego super lekarza ale nie ma praktyki szpitalnej Wiec roZwarzam opcje dwóch lekarzy

W poprzednim poście nie napisałam ze biorę leki na podtrzymanie i cierpię z powodu zaparć
U mnie to na bank ze względu na brak ruchu. Czy macie sprawdzone metody na kooope? Czuje poskręcane jelita i cierpię straszne katusze

Jest któraś z 3miasta?
 
Witaj próbowałaś pić na pusty żołądek rano siemię lniane?ja pije na próby z żołądkiem i odkąd pije regularnie odwiedzam WC rano o stałej porzedruga kwestia nie każdy jest w stanie to wypić,ja akurat lubię kupuje w biedrze gotowy zmielony
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczyny, codziennie wlasciwie kto nowy super :)
ja dzisiaj zostaje w domu, moja corka wymiotuje, zle sie czuje i jak na zlosc nie ma nikogo kto by sie mogl nia zajac...
tylko mlodego do szkoly podwioze...
milego dnia

aaa mialam pytac, czy was tez pobolewaja pachwiny?
 
mnie pachwiny nie, ale dziś rano jeszcze przed budzikiem obudził mnie taki ból cycków, że aż w szoku byłam.. teraz jestem w pracy i bolą mnie od stanika, jak żyć? :p
 
Poddaje się z wstecznym czytaniem.
Dziewczyny czy możecie podpowiedzieć w kilku sprawach:
-czy można mieć dwie karty ciąży? Czy jest sens? Mam jednego super lekarza ale nie ma praktyki szpitalnej Wiec roZwarzam opcje dwóch lekarzy

W poprzednim poście nie napisałam ze biorę leki na podtrzymanie i cierpię z powodu zaparć
U mnie to na bank ze względu na brak ruchu. Czy macie sprawdzone metody na kooope? Czuje poskręcane jelita i cierpię straszne katusze

Jest któraś z 3miasta?
Ja jestem z Gdanska
 
reklama
Poddaje się z wstecznym czytaniem.
Dziewczyny czy możecie podpowiedzieć w kilku sprawach:
-czy można mieć dwie karty ciąży? Czy jest sens? Mam jednego super lekarza ale nie ma praktyki szpitalnej Wiec roZwarzam opcje dwóch lekarzy

W poprzednim poście nie napisałam ze biorę leki na podtrzymanie i cierpię z powodu zaparć
U mnie to na bank ze względu na brak ruchu. Czy macie sprawdzone metody na kooope? Czuje poskręcane jelita i cierpię straszne katusze

Jest któraś z 3miasta?

Witaj. Ja jestem z pólwyspu helskiego :)

czesc dziewczyny, codziennie wlasciwie kto nowy super :)
ja dzisiaj zostaje w domu, moja corka wymiotuje, zle sie czuje i jak na zlosc nie ma nikogo kto by sie mogl nia zajac...
tylko mlodego do szkoly podwioze...
milego dnia

aaa mialam pytac, czy was tez pobolewaja pachwiny?

u mnie dziś pogoda typowo jesienna, czyli mega wiatr i ulewa że do sklepu się wyjść nie chce...

mnie pachwiny nie, ale dziś rano jeszcze przed budzikiem obudził mnie taki ból cycków, że aż w szoku byłam.. teraz jestem w pracy i bolą mnie od stanika, jak żyć? :p

mnie bardziej bolą sutki niż ogólnie piersi... ale da się wytrzymać...

i mija kolejny dzień...
o 9 będę dzwonić do gina żeby się zapisać na jutro.
narazie mdłości brak, ale dzień dopiero się zaczyna :)
 
Do góry