reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dołączam się do Was ;) też termin z obliczeń na 26 maja. Tylko że ja się cholernie boję bo urodziłam w maju w 23 tc :( dwa cykle starań i znowu zobaczyłam dwie kreseczki. Mam nadzieję, że teraz będzie dobrze... Musi być. Narazie nikomu nie mówimy z mężem... Narazie czekamy na rozwój wydarzeń.
Trzymam mocno kciuki!!!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mnie brzuch okropnie boli... ja jestem do tylu w porownaniu do wiekszosci z was bo to dopiero poczatek 5 tygodnia :( ale mam wrazenie ze zaraz ze mnie chlusnie a bol nasila sie wieczorami okropnie. Strasznie sie boje myslec o tej ciazy w czasie dokonanym, ze jest... boje sie ze znow poronie.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Kari mam identycznie...aż wzielam ze 2 razy nospe.Mam tez lekna odtrzymanie ciaży-duphaston,ktore lekarz kazal mi brać od owulacji.Koniecznie powiedz lekarzowi o tych bolach.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry.
U nas tez wieje, zimno. Starsza w szkole a my z mala jemy sniadanie I zastanawiam sie co zrobic w tak beznadziejna pogode.
 
Karte ciazy mialam zawsze jedna. Z tego co pamietam z forum dziewczyny co chodzily do dwoch lekarzy mialy jedna karte. Nie kojarze zeby ktos mial dwie.
 
Kasiales w pierwszej ciąży chodzilam do.dwoch lekarzy,1 na nfz w szpitalnej przychodni i 2 w Luxmedzie.Miałam 1 kartę ciąży ale tak sobie myślę że przecież nie musisz mowić lekarzom ze chodzisz do 2 fachowcow i wtedy kazdy zalozy Ci kartę ciąży.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wg mnie warto miec jedna kaertw. Jesli idziecie do szpitala czy na izbe przyjec na sor to pierwsze co chca to karta ciazy. Tam lekarz wpisuje nie tylko wyniki badan ale tez leki zalecane, I duzymi literami na czerwono wazne informacje. Ja mialam wpis czerwony lozysko przodujace, cukrzyca. Jak ladowalam w szpitalu od razu wiedzieli ze plamienia to nie przelewki, ladowalam od razu na usg czy sie lozysko nie odkleja itp. Co w sytuacji gdy bedziesz miec w dwoch kartach roNe leki albo w jednej bedzie jakas info w drugiej nie? Ktora karte pokazesz w szpitalu? Wg mnie nie ma co kombinowac tylko miec jedna karte I poinformowac lekarzy ze chodzisz do dwich. Nigdy nie wiadomo jak ciaza bedIe przebiegac.
 
reklama
A ja zadnych objawow nie mam.poprzednie ciaze tez zaczynaly sie bezobjawowo wiec poki co sie nie martwie. Za to czeka mnie pewnie znowu cukrzyca ciazowa i dieta. No i poprzednia ciaze przelezalam w wiekszosic bomialam lozysko przodujace i szyjka za wczesnie zaczela sie skracac. Mam nadzieje ze teraz historia sie nie powtorzy, bo nie wyobrzam sobie lezenia w polaczeniu z opieka nad rocznym dzieckiem...

Tysia robilas juz badanie w kierunku cukru? ja tez mialam w poprzedniej ciazy cukrzyce i juz jestem na scislej diecie... ja jutro ide robic glukoze i poziom insuliny na czczo. Jedyny plus taki ze w poprzedniej ciazy zaczynalam od wagi 78 a skonczylam w dniu porody na wadze 77 ... wiecej nie widze ;) juz tesknie za slodkim ... najbardziej chodzi za mna czekolada...:)
 
Do góry