reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

Dlatego teraz tez tak sie balam i cieszylam jak test wyszedl pozytywny. Do lekarza poszlam w czwartym tygodniu balam sie ze znowu bedzie pozamaciczna lekarz mi mowil ze jak raz mialam to jestem juz na to narazona ale jest ok 8 tydzien zaczelam i narazie jest ok:) ale caly czas sie boje poronic mozna w kazdej chwili
Ja podobnie. Testy już dawno mnie nie cieszą- te pozytywne. Ulga była teraz na USG, ale jeszcze się nie cieszę. Może po genetycznym, na pewno po porodzie.
 
reklama
Ja mocno chciałam małą różnicę wieku. Zaczęliśmy od razu, jak gin dał zielone światło, a wyszło jak wyszło- prawie 4lata różnicy. Moja siostra ma 16mcy i lekko nie jest, ale tragedii nie ma- wszystko zależy od starszaka i malucha. Wszystkie moje sąsiadki z dwójką o małej różnicy wieku chodzą poirytowane i wiecznie wkurzone- może się trafiły takie dzieci, a może to zależy od naszego charakteru.
 
Nawet nie wiecie jak ja się boję roznica między dzieciakami będzie 22msc nie wiem jak to ogarnę bo mąż jest cały dzień w pracy a jeszcze jest starsza 10 letnia która trzeba na dodatkowe zajecianwozic
To tak jak u mnie młodszy synek będzie miał 21 miesięcy a starszy 6 lat prawie maz pracuje będę musiała cała trojke codziennie brac żeby starszaka do szkoły zawozic
 
Ja po pierwszym porodzie byłam w stu procentach pewna ze synek będzie jedynakiem :p ale jest tak spokojnym, nieabsorbujacym dzieckiem ze wogole nie czuje ze jestem mamą :/ oczywiście może się to jeszcze zmienić ale póki co nie panikuje :p z resztą na marcowkach 2016 wszystkie mamy z małą różnicą są zachwycone i twierdzą ze z 2ka sa bardziej ogarniete niż z jednym i tego się trzymam :) u nas roznica będzie około 26mies
 
No nie, dalej sobie tego nie wyobrażam. Siedzę właśnie na tronie i rodzę moje cudowne, wytęsknione, ciążowe zaparcie :growl: i wyobrażam sobie, jak towarzyszy mi w tym arcytrudnym zadaniu jakiś zasmarkany dwulatek w pieluszce. No nie :laugh2:
 
Kurde.. Bylam z synkiem u pediatry i musialam go dzwignac.. I plamienie gotowe.. Masakra jakas..teraz sobie leze ale trzeba by musieli jakis obiad zrobic :/
Coś ta ciaza mi nie sluzy chyba
 
Witajcie.

Nooo u nas różnica wieku bedzie kolosalna.. Az sama sie sobie i mężowi dziwie ze chce sie nam znowu w pieluchy bawić... U nas miedzy między najstarszym na najmłodszym bedzie prawie 20, 19 i 11 lat [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23].

Przypomina ze jak by ktoras miala ochotę dołączyć również do grupy facebookowej - tajnej to zapraszam na priv.

U nas dzis pogoda do bani.. Tez walcze z zatwardzeniem [emoji22] jem rzeczy wysoko blonnikowe i dupa.

I te mdłości i zgaga!!! Caly czas mo sie odbija :( a fe :(



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie.

Nooo u nas różnica wieku bedzie kolosalna.. Az sama sie sobie i mężowi dziwie ze chce sie nam znowu w pieluchy bawić... U nas miedzy między najstarszym na najmłodszym bedzie prawie 20, 19 i 11 lat [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23].

Przypomina ze jak by ktoras miala ochotę dołączyć również do grupy facebookowej - tajnej to zapraszam na priv.

U nas dzis pogoda do bani.. Tez walcze z zatwardzeniem [emoji22] jem rzeczy wysoko blonnikowe i dupa.

I te mdłości i zgaga!!! Caly czas mo sie odbija :( a fe :(



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A jak ta grupa sie nazywa ?
Bo gdzies mi umknelo :sorry:
 
Do góry