reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

ale sie rozpisalyscie.....ciezko nadazyc :)
gratuluje nowym majowkom
a wszystkim zycze zdrowia
szykuje sie do pracy
ale bym chciala juz wakacje ;)
 
reklama
Witam.
Synek dzis dal w nocy popalic. Ciagle plakal.. Dopiero jak "upchnelam" go miedzy nami to spal.. A teraz skacze po lozku a mi sie wstac nie chce..
 
Ja się nieśmiało przywitam.
2tygodnie temu zobaczyłam dwie kreski na teście, a dziś bijące serduszko na USG. Wg om 5t6dc, wg pomiarów 6t1dc
Nie wiem czy będzie mi dane zostać tu do końca- mam taką nadzieję.

To moja 6 ciąża. Mam córkę z niskorosłością-3lata, urodzoną miesiąc przed czasem z hipotrofią, a u mnie stan przedrzucawkowy. Wcześniej poronienie zatrzymane ciąży bliźniaczej, a po corce 3straty w tym ciąża pozamaciczna.
Mam zdegenerowany genotyp (córka także)- translokację, stąd moje niepowodzenia położnicze i tak naprawdę dopiero jak urodzę, będzie wiadomo czy jest w miarę dobrze.

Także na razie u mnie umiarkowany optymizm.

Witaj :) Kolejna staraczka 2017, cieszę się bardzo :) Maj to dobry miesiąc, mam nadzieję, że ponownie będzie miesiącem cudów.

Wiecie co, moja młodsza córka ma 6 lat i przez te 6 lat nie czułam się prawdziwie gotowa na dziecko. Dopiero w tym roku. Nie wiem jak można ogarnąć dwoje małych dzieci, ciążę i małe dziecko, przerasta mnie myśl o tym.
 
Witaj :) Kolejna staraczka 2017, cieszę się bardzo :) Maj to dobry miesiąc, mam nadzieję, że ponownie będzie miesiącem cudów.

Wiecie co, moja młodsza córka ma 6 lat i przez te 6 lat nie czułam się prawdziwie gotowa na dziecko. Dopiero w tym roku. Nie wiem jak można ogarnąć dwoje małych dzieci, ciążę i małe dziecko, przerasta mnie myśl o tym.
Ja ppdobnie, wprawdzie corke urodzilam baardzo mlodo, wiec instynktu nie mialam w ogole ;) alr tez.dopiero gdzies od roku czuje jak bardzo chce drugie dziecko. I tez nie potrafie sobie wyobrazic ciazy z malym dzirckiem u boku, dlatego podziwiam kobiety, ktore majac malutke dziecko decyduja sie na kolejne. Szacunek babeczki! :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlatego teraz tez tak sie balam i cieszylam jak test wyszedl pozytywny. Do lekarza poszlam w czwartym tygodniu balam sie ze znowu bedzie pozamaciczna lekarz mi mowil ze jak raz mialam to jestem juz na to narazona ale jest ok 8 tydzien zaczelam i narazie jest ok:) ale caly czas sie boje poronic mozna w kazdej chwili
 
reklama
Nawet nie wiecie jak ja się boję roznica między dzieciakami będzie 22msc nie wiem jak to ogarnę bo mąż jest cały dzień w pracy a jeszcze jest starsza 10 letnia która trzeba na dodatkowe zajecianwozic
 
Do góry