reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

My będziemy musieli kupić wszystko, bo nie mamy jeszcze nic :D

A co do informowania to nas też czeka przeprawa z moimi rodzicami. Teściowie i tak mają to w nosie, ale moi rodzice nie będą zadowoleni...to będzie trudna rozmowa
U nas tez pewno bedzie dziwnie.. Bedzie głupie gada nie ze pewno wpadka.. :/ chociaż moja mama wie ze się staralismy. O ostatniej ciazy wszyscy wiedzieli... Lacznie z dziećmi. Wiec teraz chcemy jak najdłużej sie da wszytko ukrywać.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas tez pewno bedzie dziwnie.. Bedzie głupie gada nie ze pewno wpadka.. :/ chociaż moja mama wie ze się staralismy. O ostatniej ciazy wszyscy wiedzieli... Lacznie z dziećmi. Wiec teraz chcemy jak najdłużej sie da wszytko ukrywać.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Też mamy takie postanowienie. Jedyny problem jest w tym, że jeżdżę z mamą na ich koniach regularnie i trzeba będzie jakoś to ogarnąć, tak, żeby się nie zorientowali
 
Ja się nieśmiało przywitam.
2tygodnie temu zobaczyłam dwie kreski na teście, a dziś bijące serduszko na USG. Wg om 5t6dc, wg pomiarów 6t1dc
Nie wiem czy będzie mi dane zostać tu do końca- mam taką nadzieję.

To moja 6 ciąża. Mam córkę z niskorosłością-3lata, urodzoną miesiąc przed czasem z hipotrofią, a u mnie stan przedrzucawkowy. Wcześniej poronienie zatrzymane ciąży bliźniaczej, a po corce 3straty w tym ciąża pozamaciczna.
Mam zdegenerowany genotyp (córka także)- translokację, stąd moje niepowodzenia położnicze i tak naprawdę dopiero jak urodzę, będzie wiadomo czy jest w miarę dobrze.

Także na razie u mnie umiarkowany optymizm.
Będzie dobrze![emoji847] ja trzymam kciuki [emoji6]nic się nie martw ,leż i pachnij [emoji6]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Chyba udało mi sie nadrobić lekture :D wrocilam do domu biedawno, czuje sie paskudnie. Karat, gardlo... zaluje, ze nie poszluchalam lekarza i od razu po urlopie nie poszlam na l4, chcialam byc madrzejsza to mam za swoje ;)
Co do porodu-mamy kilka szpitali do wyboru. U mnie w miescie jest jeden, ale ma straszna opinie. W nim wlasnie urodzilam corke i wspominam to nienajlepiej. Mam kilka innych do wyboru, ale sa oddalone o kilkadziesiac km od mojego domu i jakos tak wladnie ta odleglosc mnie przeraza ;) no ale na to jeszcze mam czas.
Wyprawka- obojetnie czy bedzie chlopak, czy dziewczynka, to nie mam juz nic z wyprawki :D wozrk oddany, lozeczko wyrzucone, ubranka i zabawki porozdawane. Takze wszysto bedziemy musieli kupic. Ale wiekszosc wyprawki chce kupic uzywana, po pierwszym dziecku wiem, ze za niektore rzeczy nie warto przeplacac, a jak troche sie rozejrzymy to mozna znalesc wiele bardzo zadbanych rzeczy jak np. lozeczko :)
Jutro do nas przyjedzie szefowa, kierownik juz jej telefonicznie powiedzial, ze jestem w ciazy i raczej pojde na zwolnienie lekarskie, ale i tak troche sie stresuje. Ona jest anty-dzieci ;) no ale przynajmniej bede to miala juz za soba.
W przyszła srode mam druga wizyte u gina. Czas wlecze sie nieublaganie i stres przybiera na sile ;) klade sie spac, poslijcie mi jakas wirtualna dobra energie, zeby to nieszczesne gardło nie "zepsuło" sie na amen :) Dobranoc :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba udało mi sie nadrobić lekture :D wrocilam do domu biedawno, czuje sie paskudnie. Karat, gardlo... zaluje, ze nie poszluchalam lekarza i od razu po urlopie nie poszlam na l4, chcialam byc madrzejsza to mam za swoje ;)
Co do porodu-mamy kilka szpitali do wyboru. U mnie w miescie jest jeden, ale ma straszna opinie. W nim wlasnie urodzilam corke i wspominam to nienajlepiej. Mam kilka innych do wyboru, ale sa oddalone o kilkadziesiac km od mojego domu i jakos tak wladnie ta odleglosc mnie przeraza ;) no ale na to jeszcze mam czas.
Wyprawka- obojetnie czy bedzie chlopak, czy dziewczynka, to nie mam juz nic z wyprawki :D wozrk oddany, lozeczko wyrzucone, ubranka i zabawki porozdawane. Takze wszysto bedziemy musieli kupic. Ale wiekszosc wyprawki chce kupic uzywana, po pierwszym dziecku wiem, ze za niektore rzeczy nie warto przeplacac, a jak troche sie rozejrzymy to mozna znalesc wiele bardzo zadbanych rzeczy jak np. lozeczko :)
Jutro do nas przyjedzie szefowa, kierownik juz jej telefonicznie powiedzial, ze jestem w ciazy i raczej pojde na zwolnienie lekarskie, ale i tak troche sie stresuje. Ona jest anty-dzieci ;) no ale przynajmniej bede to miala juz za soba.
W przyszła srode mam druga wizyte u gina. Czas wlecze sie nieublaganie i stres przybiera na sile ;) klade sie spac, poslijcie mi jakas wirtualna dobra energie, zeby to nieszczesne gardło nie "zepsuło" sie na amen :) Dobranoc :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Na kiedy macie termin ?:-) :):)
 
Ja to codziennie wypatruje listonosza z moja karta ciazy i zaproszeniem na USG.. Mam nadzieje ze do końca tygodnia przyjdzie [emoji7]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wieczorową porą ;)
Jestem Kamila lat 30 dzis zobaczyłam cień cienia na teście ... zapowiada się na to ze będę pozna majoweczka 2018 :) jestem z dolnego śląska, mam synka który niedługo będzie miał półtora roku :) nadrobilam wasze posty i bardzo mi miło Was poznać :)
 
Witam wieczorową porą ;)
Jestem Kamila lat 30 dzis zobaczyłam cień cienia na teście ... zapowiada się na to ze będę pozna majoweczka 2018 :) jestem z dolnego śląska, mam synka który niedługo będzie miał półtora roku :) nadrobilam wasze posty i bardzo mi miło Was poznać :)
Witaj ;)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam

Oczywiście dzień wolny od pracy to muszę wcześnie wstać bo góra na 7 do szkoły

Dzisiaj mam wizytę ale nie u swojej lekarki i chyba nie pójdę bo jak przeczytałam opinie na necie to boję się u swojej mam za tydzień to poczekam

Zaczynają mi zapachy przeszkadzać
 
Do góry