reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@nast95 tak bardzo mi przykro :sad:

@ewelkawisz Gratulacje :) Napisz coś więcej o sobie ile masz lat, skąd jesteś ?

@mono ja bez problemu ostatnio farbowałam włosy ;) w poprzedniej ciąży również.
Mi wychodzi termin na 7-8 maj a pierwszą wizytę mam 27 ;) nie mogę się doczekać, ale chciałam tak "późno" żeby było wszystko widać i słychać ;)
Wiesz, fajnie że mąż chcę z tobą w tym uczestniczyć, widać facet się przejmuje ;)
Ja na pierwszej wizycie raczej będę sama, może na drugiej żeby usłyszał serduszko ;) W poprzedniej ciąży chodził ze mną jak tylko miał ochotę, ja nie mam nic przeciwko ;)
W sumie oni też mają w tym "wkład" heheh:D

@mono moj jak nie jest akurat w pracy to mnie zawozi ale czeka przed gabinetem z synkiem.. W pierwszej ciazy byl na jednym usg tylko bo nigdy nie pasowaly jego godziny pracy do mojej wizyty.. Teraz pewnie w ogole nie wejdzie bo zewsze mlody jest z nami bo nie mamy z kim go zostawic

Hej :)

Maz chodzil ze mna na wszystkie wizyty w pierwszej ciazy. Takze te na damym poczatku. Pamietaj tylko ze pierwsze 1-2 usg jest dopochwowe. Mezowi nie bedzie to przeszkadzac? Potem juz sa normalne usg.

Moj maz to tak sie wczul ze na pytanie gina skierowane do mnie: jak sie pani czuje? Moj maz odp ze bardzo dobrze :)

Chodzil tez na szkole rodzenia ze mna ale przy porodzie nie byl.

o, to w sumie uprzedzę go tylko jak wygląda to badanie, bo faktycznie może nie być na to przygotowany ;)

To ja mam inne pytanie.. Prowadzicie ciaze na NFZ czy prywatnie?
ja będę prywatnie [mam pakiet medyczny w pracy]
 
reklama
o, to w sumie uprzedzę go tylko jak wygląda to badanie, bo faktycznie może nie być na to przygotowany ;)


ja będę prywatnie [mam pakiet medyczny w pracy]

Mój, jak się umówiłam, to mi powiedział, że w takim razie on też idzie. Potem uświadomiłam go, jak wyglądają pierwsze usg, to dobrowolnie zrezygnował :D
 
Dzien dobry ;)

Nasza dzidzia nie toleruje ananasa wczirajszy podwieczorek spowodował ze zdychalam caly wieczór.
Dziękuję za miłe przyjęcie :)


o rany, mi też, na razie staram się nie myśleć o tym, w sensie skupiam się na tym co teraz ;)


właśnie, jak to jest z farbowaniem w ciąży? bo ja chciałam farbować włosy po wakacjach [wypłowiały mi strasznie + odrost], ale właśnie te oto wakacje okazały się bardzo owocne ;) gdzieś przeczytałam, że niby w 1 trymestrze nie farbować i poczekać do drugiego, ale nie mogę już na siebie patrzeć...


przykro mi bardzo :( :( :(



to może ja za długo czekam... termin wychodzi na 12.05, do lekarza chciałam iść w przyszłym tygodniu albo jeszcze następnym, tak żeby już na pewno było na co patrzeć :)


Pytanko - chodzicie do gina ze swoimi mężczyznami? Mój mąż bardzo by chciał iść nawet już na to pierwsze badanie, mimo, że mu mówię, że teraz to nic nie będzie widać [mści się teraz na mnie oglądanie z nim tych wszystkich amerykańskich komedii i seriali, gdzie idą na pierwsze badanie, patrzą romantycznie w ekran, w tle leci nastrojowa muzyka, a dziecko niemalże już do nich macha ;) ]
Mój maz w ciazy z synem chodził ze mną na każde USG. Byl mega szczęśliwy!! Teraz tez bedzie chodził. Ale tylko na wizyty z USG.. Tu trzeba na zmianę chodzić do zwykłego lekarza i co jakiś czas szpital wiec nie ma sensu zeby jeździł ze mną na każde pobrania krwi :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! [emoji6]
Ja na pierwsza wizytę idę prywatnie, a pózniej już na NFZ do mojej pani doktor [emoji16] pierwsza wizyta juz w czwartek i coraz bardziej jestem przerażona..



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@yoshida4, ja właśnie chciałam w Wejherowie, i prowadzić ciążę u ordynator bo ma bardzo dobre opinie, a gabinet prywatny ma 20m od mojego domu, ale za nic nie mogę się umówić na wizytę.

No tak, też słyszłam o nim same dobre opinię, ale mam swojego wiernego lekarza i nie zamienię go na samego ordynatora :) .

Przypomnij mi proszę na kiedy masz termin? Może się okaże, że razem w szpitalu będziemy leżeć? :) Choć raczej małoprawdopodobne bo planuję mieć pokój jednoosobowy (o ile będzie wolny :) )
 
Heh, wiecie co, jednak coś w tym jest, że każda kolejna ciąża to wiekszy dystans. Przy pierwszej ciąży wszystko było gotowe grubo przed porodem, w drugiej kupiliśmy co trzeba w dniu porodu (M kupował) a teraz może nawet nie kupię przewijaka tylko od razu patrzę, czy będę mogła przewijać na narożniku :-D
Podobnie z badaniami. Zabiorę M na usg genetyczne, połówkowe i koniec.
 
reklama
Słuchajcie jak by któras z was miala ochotę dołączyć to moja kolezanka z grupy lutowej(tez ma termin na maj) z FB założyła TAJNE majówki na facebooku. Jak cos to prosze na priva :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry