reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Nie wiem czy nie zawczesnie na takie pytania, ale gdzie planujesz rodzic? Masz jakiegoś sprawdzonego gina?

@Hope, jeśli można wiedziedziec, co w życiu porabiasz? Bo piszesz mocno medycznie więc obstawiam że pielęgniarka lub lekarz [emoji3]

Viltutti,

Ja chodzą do dr Grzegorza Jeńczewskiego, jest rewelacyjny. Tylko dzięki niemu mogę teraz cieszyć się ciążą. Odbiera telefony o każdej porze, jest na każde zawołanie. Do tego jest bardzo dokładny w badaniach i ma niesamowite podejście do pacjentek.

Jeśli chodzi o poród, jeszcze za bardzo o tym nie myślę chociaż wszystkie znajome rodziły w szpitalu w Wejherowie i sobie bardzo cenią ten szpital.Podobno wizualnie to nie wygląda, ale personel i wyposażenie porównywalne z tym w Redłowie. W tym drugim podobno personel pozostawia dużo do życzenia, jak to określiła jedna znajoma - MASÓWKA.

W Wejherowie jest jeszcze ten plus, że za 350 zł można wynająć sobie jednoosobowy pokój, w którym przez cały okres pobytu w szpitalu może być mąż. Ma swoje osobne łóżko, także dla mnie rewelacja.

Pozdrawiam!! :)
 
reklama
@mono ja slyszalam ze mozna. W pierwszej tez farbowalam.. Nie chcialam w ciąży wygladac jak wrak wystarczy ze ciagle mam zaspane oczy to niech chociaz wlosy wygladaja "lepiej"
 
Dziękuję za miłe przyjęcie :)


o rany, mi też, na razie staram się nie myśleć o tym, w sensie skupiam się na tym co teraz ;)


właśnie, jak to jest z farbowaniem w ciąży? bo ja chciałam farbować włosy po wakacjach [wypłowiały mi strasznie + odrost], ale właśnie te oto wakacje okazały się bardzo owocne ;) gdzieś przeczytałam, że niby w 1 trymestrze nie farbować i poczekać do drugiego, ale nie mogę już na siebie patrzeć...


przykro mi bardzo :( :( :(



to może ja za długo czekam... termin wychodzi na 12.05, do lekarza chciałam iść w przyszłym tygodniu albo jeszcze następnym, tak żeby już na pewno było na co patrzeć :)


Pytanko - chodzicie do gina ze swoimi mężczyznami? Mój mąż bardzo by chciał iść nawet już na to pierwsze badanie, mimo, że mu mówię, że teraz to nic nie będzie widać [mści się teraz na mnie oglądanie z nim tych wszystkich amerykańskich komedii i seriali, gdzie idą na pierwsze badanie, patrzą romantycznie w ekran, w tle leci nastrojowa muzyka, a dziecko niemalże już do nich macha ;) ]
Ja mam termin na 6 maja a tez ide dopiero w przyszłym tygodniu *-*
 
Hej dziewczyny ja zaczelam 8 tydzien ciazy i od wczoraj wojne z owsikami robie lewatywe z wody i czosnku wczoraj wieczorem zrobilam i juz nie wychodzily zobaczymy co bedzie dzis. Pytalam w aptece i nic nie moge wziasc na to dziadostwo bo spowoduje wady u dziecka:no: owsiki dziecku nie szkodza a lek bardzo by zaszkodzil wiec tylko lewatywy czosnek duzo kwasnego zero slodyczy pestki dyni
 
reklama
Paula1207 mój też chciał ze mną iść, ale na szczęście kiedy powiedziałam że to nie ma sensu bo nic nie bedzie widać i jeszcze upewniło go w tym zdjęcie to odpuścił, ale na drugie badanie stwierdzil, że muszę go ze sobą zabrać.
Ale jeśli chce niech idzie, sam się przekona :p
 
Do góry