reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Heh, wiecie co, jednak coś w tym jest, że każda kolejna ciąża to wiekszy dystans. Przy pierwszej ciąży wszystko było gotowe grubo przed porodem, w drugiej kupiliśmy co trzeba w dniu porodu (M kupował) a teraz może nawet nie kupię przewijaka tylko od razu patrzę, czy będę mogła przewijać na narożniku :-D
Podobnie z badaniami. Zabiorę M na usg genetyczne, połówkowe i koniec.
U mnie sytuacja też podobna jestem w trzeciej ciąży z pierwszym dzieckiem wszystko na tip top z drugim dzieckiem praktycznie nic nie kupiliśmy bo też jest chłopiec i mieliśmy praktycznie wszystko teraz zobaczymy jak to będzie ale czuje że będzie trzeci chłopak :-) :)
 
reklama
U mnie sytuacja też podobna jestem w trzeciej ciąży z pierwszym dzieckiem wszystko na tip top z drugim dzieckiem praktycznie nic nie kupiliśmy bo też jest chłopiec i mieliśmy praktycznie wszystko teraz zobaczymy jak to będzie ale czuje że będzie trzeci chłopak :-) :)
Co jedynie to będziemy musieli zainwestować w jakiś podwójny wózek bo mały ma rok :)
 
U mnie sytuacja też podobna jestem w trzeciej ciąży z pierwszym dzieckiem wszystko na tip top z drugim dzieckiem praktycznie nic nie kupiliśmy bo też jest chłopiec i mieliśmy praktycznie wszystko teraz zobaczymy jak to będzie ale czuje że będzie trzeci chłopak :-) :)
Ja przy synku tez mialam takie przeczucie =) ze bedzie muj wymarzony chlopus=)

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
ta z tych panikujących "majówek" czekających na pierwsze dziecko to będę na pewno ja ;)
fajnie, że większość z Was ma już dzieci, przyda się taki głos uspokojenia i zdrowego rozsądku :)
 
A ja i w pierwszej i drugiej ciazy szykowalam wszystko. Zakupy w drugiejbyly mniejsze bo druga corka ale pora roku inna wiec sporo rzeczy brakowalo. Maz na wizyty ze mna nie chodzil bo umawialam sie jak on byl w pracy, tak bylo mi wygodniej.
Teraz juz sie nie moge docEkac zeby dla malucha szykowac wszystko :)

Swoja droga, przewijaka nigdy nie mialam i nie zamierzam :)
 
Jak bede miec drugiego chlopca to mam praktycznie wszystko w domu juz.. Jak dziewczynka to troszke gorzej..
Lozeczko jest, przewijak, jakieś ubranka tez sie znajda a nad programowo nawet monitor oddechu i niania elektroniczna.. Wozek sie troche popsuł bo nie ma hamulcow ale jeszcze na gwarancji jest.. ;)
Tylko zastanawiam sie czy kupowac starszemu dostawke do wozka czy podwojny wózek szukac (bedzie mial dwa lata i 5msc)
 
Jak bede miec drugiego chlopca to mam praktycznie wszystko w domu juz.. Jak dziewczynka to troszke gorzej..
Lozeczko jest, przewijak, jakieś ubranka tez sie znajda a nad programowo nawet monitor oddechu i niania elektroniczna.. Wozek sie troche popsuł bo nie ma hamulcow ale jeszcze na gwarancji jest.. ;)
Tylko zastanawiam sie czy kupowac starszemu dostawke do wozka czy podwojny wózek szukac (bedzie mial dwa lata i 5msc)
Hmm ciężka decyzja moj mały będzie miał rok i 10 miesięcy ale ja kupuje wozek podwójny bo będę musiała odwozic starszego synka lat 5 do szkoły więc muszę ogarniać 3 dzieci tak naprawdę mamy dostawke ale dla mnie to trochę ciężko się pcha mam 1.55 cm wzrostu i waze 44 kg więc po takim spacerze czuje się jak po ostrej siłowni :)
 
reklama
Jak bede miec drugiego chlopca to mam praktycznie wszystko w domu juz.. Jak dziewczynka to troszke gorzej..
Lozeczko jest, przewijak, jakieś ubranka tez sie znajda a nad programowo nawet monitor oddechu i niania elektroniczna.. Wozek sie troche popsuł bo nie ma hamulcow ale jeszcze na gwarancji jest.. ;)
Tylko zastanawiam sie czy kupowac starszemu dostawke do wozka czy podwojny wózek szukac (bedzie mial dwa lata i 5msc)
Moj ma teraz 2,5roku i od pol roku wcale nie jezdzi wozkiem. Myslisz że twoj bedzie leniuszkowac???

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
Do góry