reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hmm ciężka decyzja moj mały będzie miał rok i 10 miesięcy ale ja kupuje wozek podwójny bo będę musiała odwozic starszego synka lat 5 do szkoły więc muszę ogarniać 3 dzieci tak naprawdę mamy dostawke ale dla mnie to trochę ciężko się pcha mam 1.55 cm wzrostu i waze 44 kg więc po takim spacerze czuje się jak po ostrej siłowni :)
Ale W sumie w twojej sytuacji pewnie dłużej niż rok wózka podwójnego nie będziesz używać mój Starszak w wieku 3 lat już nie jezdzil w wózku tylko chciał na spacer rower biegowy zależy też czy będziesz ciągle sama z dziećmi czy będziesz miała jakieś wsparcie ja mieszkam za granicą i żadnej pomocy nie mam oprócz męża który wróci z pracy wtedy zajmuje się do końca dnia dziećmi :wink:
 
reklama
Moj ma teraz 2,5roku i od pol roku wcale nie jezdzi wozkiem. Myslisz że twoj bedzie leniuszkowac???

zem3j44j4b8qvg9a.png
Moj sie urodzil prawie 2msc przed terminem i jakis leniuszek z niego juz jest.. Wszedzie wozek a jak nogami to trwa to bardzo dlugo i ucieka na ulice
 
Ale W sumie w twojej sytuacji pewnie dłużej niż rok wózka podwójnego nie będziesz używać mój Starszak w wieku 3 lat już nie jezdzil w wózku tylko chciał na spacer rower biegowy zależy też czy będziesz ciągle sama z dziećmi czy będziesz miała jakieś wsparcie ja mieszkam za granicą i żadnej pomocy nie mam oprócz męża który wróci z pracy wtedy zajmuje się do końca dnia dziećmi :wink:

Dlatego myslalam o podwojnym ale uzywanym bo nowy to bez sensu wydatek.. Moj jest niziutki poki co i nawet najnizszy rowerek jest za wysoki. Na spacery sama chodze bo maz albo w pracy albo zmeczony. Babcia nie chodzi na spacery a moja mama albo tesciowa sa daleko. :( wiec sama
 
Mój starszak ma 5 lat a też muszę jednak mieć oko na niego zresztą nie wyobrażam sobie idącego 21 miesięcznego brzdaca na piechotę do szkoły chyba zajęło by mu to 3 godziny a dostawka odpada ze względu na moje małe gabarety
 
Dlatego myslalam o podwojnym ale uzywanym bo nowy to bez sensu wydatek.. Moj jest niziutki poki co i nawet najnizszy rowerek jest za wysoki. Na spacery sama chodze bo maz albo w pracy albo zmeczony. Babcia nie chodzi na spacery a moja mama albo tesciowa sa daleko. :( wiec sama
My mamy rowerek biegowy puky jest bardzo niziutki syn zaczął jeździć jak miał 2 lata a używany wozek też spoko sprzedasz później komuś ja tak zamierzam zrobić
 
reklama
Do góry