reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

reklama
czesc dziewczyny, ja juz po pracy, odebralam corke z przedszkola - tfu tfu jeszcze chodzimy :) nic sie nie przyplatalo...
musialam zjesc bulke z szynka i serem, nie moglam sie oprzec :)
ja po poprzednim poronieniu tez nie lubie wizyt w toalecie....
oby nam wszystkim udalo sie utrzmac ciaze do konca :)
 
Ja mialam miec wizyte 13 , oczywiscie nie wytrzymalam i polecialam wczesniej :-D
Wiedzialam ze zawiele nie zobacze ale milimetrowy zarodek mi wystarczyl :-D
I teraz mam przyjsc za dwa tygodznie czyli 18 , zleci wiadomo ale mnie pierwsza ciaza sie strasznie dluzyla o teraz jest wcale nie lepiej :-D
Strasznie niecierpliwa jestem :crazy:

A w którym tc byłaś w dniu wizyty?
 
Ja od początku ze strachem odwiedzałam toaletę i martwiłam się o każde ukłucie w brzuchu, ale od wczoraj to jest wieczna panika, duszę mam rozdartą.

Odłączę się na razie od rozmowy, muszę zająć głowę czymś innym zanim oszaleję z nerwów. Trzymam za Was mocno kciuki, żeby wszystko było ok! Wrócę do Was we wtorek z informacją, co wykazało usg. Ściskam Was mocno!
 
Ja od początku ze strachem odwiedzałam toaletę i martwiłam się o każde ukłucie w brzuchu, ale od wczoraj to jest wieczna panika, duszę mam rozdartą.

Odłączę się na razie od rozmowy, muszę zająć głowę czymś innym zanim oszaleję z nerwów. Trzymam za Was mocno kciuki, żeby wszystko było ok! Wrócę do Was we wtorek z informacją, co wykazało usg. Ściskam Was mocno!
Trzymaj się!

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
Ja mialam miec wizyte 13 , oczywiscie nie wytrzymalam i polecialam wczesniej :-D
Wiedzialam ze zawiele nie zobacze ale milimetrowy zarodek mi wystarczyl :-D
I teraz mam przyjsc za dwa tygodznie czyli 18 , zleci wiadomo ale mnie pierwsza ciaza sie strasznie dluzyla o teraz jest wcale nie lepiej :-D
Strasznie niecierpliwa jestem :crazy:
Ja juz wizyte mialam na pod koniec sierpnia [emoji14] wszystko bylo ok, kazal przyjsc za miesiac, ale moja cierpliwosc juz sie konczy haha :D

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wy tez chodzicie co rusz do lazienki i to z takim niepokojem "Boże zeby bylo ok" i dusza na ramieniu? Czy Tylko ja mam schizy juz
Wczoraj myślalam o tym samym hah... tez tak mam, za kazdyn razem jak juz sciagam spodnie. Ten strach. Chyba szybko mi to nie minie ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz wizyte mialam na pod koniec sierpnia [emoji14] wszystko bylo ok, kazal przyjsc za miesiac, ale moja cierpliwosc juz sie konczy haha :D

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie pomoge bo sama jestem mega niecierpliwa , i w sumie nie wiem jak ja wytrzymalam w pierwszej ciazy:-D druga ponoc leci szybciej , a mnie to sie te dni ciagna jak krew z nosa:errr:
 
reklama
Do góry