reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

Witajcie majoweczk z rana moj syn juz w przedzkolu,moj synus ciagle mnie szturchal w acucie mama nie spij .w domku spij.Mam takie spanie ze ledwie trzymam otwarte oczy .a u was jak objawy ciazowe ja nic tylko bym spala
 
reklama
oar8dzu51bqks2y6.png
 
Hej dziewczyny troche mnie nie bylo i mam co czytac :)
Wszystkim gratuluje pieknych fasolek :)
My spokojnie czekamy na wizyte do 18 , cala wiecznosc :confused2:ale damy rade:tak:
Mloda mi sie rozchorowala i juz dzisiaj do przedszkola nie idzie ,mam nadzieje tylko ze nas z fasolka nie rozlozy :happy2:
 
Hej dziewczyny troche mnie nie bylo i mam co czytac :)
Wszystkim gratuluje pieknych fasolek :)
My spokojnie czekamy na wizyte do 18 , cala wiecznosc :confused2:ale damy rade:tak:
Mloda mi sie rozchorowala i juz dzisiaj do przedszkola nie idzie ,mam nadzieje tylko ze nas z fasolka nie rozlozy :happy2:

U nas to samo.. syn ma juz katar i kaszle.. został dziś w domu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem. Mam.nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Kiedy.masz nastepna wizyte?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj mialam i jest wszystko ok. Nic sie nie odkleja serduszko jest od soboty uroslo z 3.5mm na 4mm. Teraz ide 27.09 dopiero bo moj gin na urlop idzie..
Czytalam ze luteina dopochwowa podraznia i stad moga byc "brudzenia"
Mowil ze jak cos sie bedzie zlego dzialo to na IP
 
@nast95 trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze. Bądź dobrej myśli ;-) ;)

@Kropeczka18 Mój syn też w domu siedzi :oo: Pierwszy dzień chłodu i już kaszel i katar. Mam nadzieję że za młodu się wychoruje i później będzie ok.
Zdrówka dla ciebie :)
 
reklama
Wczoraj mialam i jest wszystko ok. Nic sie nie odkleja serduszko jest od soboty uroslo z 3.5mm na 4mm. Teraz ide 27.09 dopiero bo moj gin na urlop idzie..
Czytalam ze luteina dopochwowa podraznia i stad moga byc "brudzenia"
Mowil ze jak cos sie bedzie zlego dzialo to na IP
Nawet mnie nie strasz, ja już drugi tydzień biore ta dopochwowa dwa razy dziennie, bede ja brac caly pierwszy trymestr napewno. Jak narazie żadnych plamień nie mam i mam nadzieje, że tak zostanie.
Najwazniejsze, ze serduszko sie rozwija, wszystko bedzie dobrze :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry