reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

@mysiaka92 nic nie przepisał. Powiedział też, że na dalszą diagnostykę też mnie nie zabiera, bo to na razie bez sensu. Mam czekać tydzień, jak dalej nic nie będzie to kolejny, a potem już tylko zabieg mnie czeka, jeżeli ciąża nie zacznie się rozwijać...
 
reklama
Nast95, trzymam kciuki żeby na następnej wizycie było juz wszystko ok ! [emoji110]️ u mojej siostry tez na pierwszej wizycie nie było nic widać.. była 6+0 a teraz serce pięknie bije


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Właśnie wróciłam do domu, pęcherzyk 7mm, ale pusty. Kolejne usg za tydzień, tracę nadzieję, a nie uniosę kolejnej straty :(
Kochana a czy lekarz widział na usg ciałko żółte? Bo wyczytałam, że jak jest pusty pecherzyk, to ciałka zoltego nie ma, a jak jest to zarodek powinien sie pojawic. Ale tak jak pisze, wyczytalam to w internecie, wiec jesli sie myle, to prosze mnoe poprawic. Trzymam kciuki!

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już po wizycie.. Serduszko jest. Zarodek tez. Kolejna wizyta 27.09
1504686731-aaaaaa.jpeg
WOW :) extra widok :) Super!!
 
@Dagaa11 ten lekarz wgl niewiele chciał ze mną rozmawiać, a ja byłam zbyt roztrzęsiona by zadawać sensowne pytania. Powiedział, że zarodka nie ma, ale sprawa nie jest przesądzona i mam powtórzyć za tydzień usg, a w razie potrzeby później za 2 tygodnie jeszcze i jeżeli ciąża nie zacznie się rozwijać dalej prawidłowo, to konieczny będzie zabieg. Na razie czekam. Na razie żywię się nadzieją, że skoro tak się pomylił co do wielkości pęcherzyka, bo podał 7mm, a na usg zaznaczone jest wyraźnie 12,4mm, to może źle badanie przeprowadził i wcale nie jest tak źle
 
reklama
Oby do kwietnia byl extra bo Ciągle "brudze" jak to gin nazwał.. :( mimo luteiny dopochwowej.. Ale nie widzial zadnych cech odklejania kosmówki. Zaczynam sie bać..
Chciałam wziąć dodatkowo pod jezyk luteine ale niestety spotkanie bliskie z wc niepozwoliło.. :(
Poproś o przepisanie dopochwowej :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry