reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Katherine zs super że na wizycie wszystko ok:)
@Blondynka1988 a gondola w tym wózku w miarę duża? Bo w necie na zdjeciach jakaś mała mi się wydaję chyba ze to tylko tak na zdjęciach wygląda.

Minky fajnie wygląda ale niewiem na ile to funkcjonalne bo jak urodzilam córkę to nie miałam z tego nic bo nie było takie popularne jak teraz. U małej w przedszkolu dzieci z tego mają czapki i szaliki wiec pewnie ciepłe to jest.

Ja jeszcze glukozy nie robiłam ale w poniedzialek mam wizyte to na pewno dostane skierowanie. Ja chodzę prywatnie i muszę mieć swoją glukoze.
 
@aniolek678 ja mam dopiero 2szt body hehe:biggrin2: na 56 na pewno nie ma co za duzo kupować. Moja urodzila się 58cm a w 56 wchodzila ok. Miesiaca ale to tez od ubranek zalezy bo są nie rowno szyte. Jak się malenstwo urodzi zawsze można coś do kupić:)
 
Ja mam tak pół na pół 56 i 62. Ale 56 już nie kupuje, a62 tak bo dłużej ten rozmiar dzieci noszą.

Mam dla Kasi kocyki z minky i szczerze to jak dla mnie żadna rewelacja uzytkowo. Kwestia mody raczej. Oczywiście spełnia swoją rolę jako kocyk/ kołderka. Natomiast na lato za ciepłe. Kupiłam cienki kocyk taki puchaty, chyba akryl lub coś takiego, planuję jeszcze jakiś bawełniany dokupić. A tak na lato mam flaneli i tetrowki do przykrywania.
 
reklama
Macie racje, ja to parę ciuszków mam tylko na 56 a reszta 62 :) Stwierdzam że starczy mi już tych ubranek, chociaż jak są wyprzedaże to aż kusi :D Ale gdzie ja to potem pochowam hahaaha:)

Fajne kocyk są te bambusowe, bardzo przyjemne w dotyku :)

paaulaa90 - na kiedy masz termin ?:)
 
Do góry