reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@Katherine zs budka jest obszerna! Do tego można podnieść do góry tą część, która okrywa nóżki (dodatkowo jest takie przedłużenie). No nie wiem jak to opisać :p słów mi brakuje hehe
Jak zobaczysz foto na necie to będziesz wiedziała o co chodzi ;)
 
reklama
Tak też myślałam o otulaczach / kocykach bambusowych [emoji3] Chyba właśnie zamówię małej coś z minky bliżej jesieni, a póki co to bambus i muślin pójdą w ruch [emoji39] Z minky to tylko zamówię kokon chyba na tę chwile [emoji13]

@Katherine super wieści [emoji13] Oby tak dalej [emoji4][emoji4][emoji4]


@Tysia mi też brzuch twardnieje. A dzisiaj (o zgrozo) obudziłam się leżąc na brzuchu prawie!!! Szok.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dopiero się obudziłam po drzemce a bardziej to ból pleców mnie obudził :( ale trochę bujania i przechodzi :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jutro idę ma badanie glukozy . Jak to miałyście? Tzn co godzinę wam mierzyli cukier czy tylko raz po wypiciu ??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja kupiłam otulacz motherhood i 3 pieluchy muślinowe [emoji6] planuje też kupić kocyk lullalove [emoji7]
Dzisiaj mam cały dzień zgagę i nic nie pomaga [emoji853][emoji53] chyba będę musiała jutro kupić tabletki..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Angela3aa ja miałam pobraną krew, po pobraniu wypiłam glukozę 75g. Po godzinie miałam pobraną drugi raz i po dwóch godzinach trzecie pobieranie :)
Dla mnie było ok. Czułam się super :) Wyniki też rewelacja! :)

@basia89 współczuję zgagi...

Mam wilczy apetyt. Codziennie jem banana i kiwi :) tak mi się załączyło ;)
 
Nie wiem jak u was ale u mnie trzeba mieć swoją glukozę

3jgxskjosc311c31.png
 
reklama
Do góry