reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Kciuki za wizyty.
Ja mam dwie wielkie szuflady komody zapchane. Głównie 62, bo to darowane, kilka 56, i pojedyncze 50 i 44. W kwietniu dokupię coś, jak się okaże jak duży jest.
 
reklama
Dzień dobry.

Ja planuję zimę w gondoli przejeździć. Z najstarsza się udało a ona z maja. Zobaczymy jak będzie teraz.
 
Jak dziecko ma pół roku, to już bym się bała wozić w gondoli. Moje nie chciało leżeć w wózku, chciał wszystko widzieć, wiercil się i kręcił, prędzej by wypadł niż w niej został w pozycji leżącej.
 
Ja lubię chodzić na spacery w porze spania więc nie ma problemu. A poza tym zima nie wychodzi się tak dużo jak latem. Życie pokaże.
 
No właśnie z tym siedzeniem w gondoli może być różnie. Ja to chyba zrobię tak, że nie kupię zestawu 2w1 albo 3w1 a tylko samą gondole na lato (bo chce białą ew. Ecru) [emoji3] A zimą ten kolorek raczej nie zda egzaminu [emoji848] Chociaż to się jeszcze zobaczy - jak to finansowo się zepnie [emoji5]

Mam dzisiaj energię jakiej nie miałam dawno! Sprzątam gruntownie mieszkanie [emoji41] A mała dalej dokazuje - ciekawe jaka już duża jest [emoji6][emoji173]️


PS zrobiłam sobie małą przerwę i natrafiłam na fajny artykuł. Link do: Pieluchy jednorazowe: Dada czy Pampers? - Rodzice.pl Dada czy Pampers? Ja szczerze nie wiem jak to u nas będzie, bo mój D. upiera się na pampersy.... [emoji848]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja w pierwszych tygodniach stosowalam pampers, ale pozniej przeszlismy na Dade jak okazalo sie ze nie ma uczulenia :) i do dzis używamy Dady:)
Jak maly sie urodzi to tez bedziemy miec w 1 miesiącu pampers a pozniej Dady jak będzie ok:)
 
Hej, my znów od rana na nogach. MAz dalej robił badania a teraz przygotowujemy obiad bo dziś mamy 8 rocznicę ślubu :)

3jgxskjosc311c31.png
 
Gosika88 wszystkiego naj [emoji5]️

U nas na pewno na początku pampers a później tak jak przy starszym będę próbowała zmienić ale z synkiem nie wyszło bo za delikatny [emoji14] ani dady ani lidlowskie ani rosmanowskie ... Nic nawet pampers pomarańczowy odpada ... Zielone albo białe pampersy i koniec :/ ale już niedługo wiosna to będziemy się odpieluchowywac [emoji14]

Qecze a ja nie pamiętam kiedy się przesiedliśmy do spacerówki :/ zapomniałam o tej z zestawu 3w1 ... Teraz mamy taką mocniejsza parasolkę ... Ale przecież wcześniej jeździliśmy pare miesięcy ta z zestawu i nie wiem ile miał wtedy młody :/ muszę sprawdzić na zdjęciach ale i tak mi to nic nie da bo każde dziecko inne :/



Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji6] ja właśnie wróciłam z ikei, teraz jem obiad, a za chwile lecę do przedszkola [emoji3]
U nas gondola posłużyła 6 miesięcy, pózniej przeszliśmy na spacerówkę bo małemu nóżki już wychodziły [emoji12] teraz też myśle, że max do grudnia i będzie trzeba zmieniać..@kamilaasami, ile cm ma gondola w mutsy? Chciałabym evo ale wlasnie ta gondola mnie zastanawia.. moj stary wózek ma 87cm a czytałam, że mutsy około 78.. jest różnica..

Ja podobnie jak @Jetkaa, najpierw pampers, a pózniej dada i mimo, że mój syn ma AZS to pupka zawsze była gładka [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry