reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Mamusie juz przygotowane:), a ja jeszcze nawet nie pokupilam co potrzeba, kiedy torbe pakujecie, ja jeszcze nie myslalam

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamusie juz przygotowane:), a ja jeszcze nawet nie pokupilam co potrzeba, kiedy torbe pakujecie, ja jeszcze nie myslalam

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w połowie marca. Ostatnio rodziłam miesiąc przed terminem, plus tydzień na patologii. Niby wszystko miałam, ale niefajnie się pakowalo na już
 
Jak widzę te wasze przygotowania to aż mam stresa. Chociaż już rodziłam, a może właśnie dlatego, boję się coraz bardziej porodu. Moje nastawienie nie jest najlepsze. Póki co cieszę się maluszkiem w brzuchu, mała robi sobie dyskotekę, mega aktywna.
 
Noworodkom nie obcina się pierwszych paznokci same odlatują bo są bardzo delikatne, moja bratowa to zrobiła i mała miała paznokcie zadarte do góry i tak już jej zostało i haczy nim rosną w górę.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wy już tak naprawdę się pakujecie, masakra. Nawet jeszcze o tym nie myślę.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Noworodkom nie obcina się pierwszych paznokci same odlatują bo są bardzo delikatne, moja bratowa to zrobiła i mała miała paznokcie zadarte do góry i tak już jej zostało i haczy nim rosną w górę.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Nie słyszałam żeby odlatywaly, synkowi obcinala położna na wizycie, później rosły normalnie.
 
reklama
Ja obcinałam zaraz po powrocie do domu bo mala i ja bylysmy juz podrapane... , dzis kupilam super kombinezonik cieniutki polarek misiu za cale15 zl w pepco na wyprzedazy,, juz sie nie boje ze maly zmarznie na przelomie kwietnia-maja

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry