reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Właśnie chciałam zapisać się do klubu maluszka ale okazuje się, że widnieje u nich już mój adres domowy i mailowy. Ciekawe jakim cudem skoro się tam nie rejestrowalam :(

3jgxskjosc311c31.png
 
reklama
Hej Dziewczyny ! :) ja z lipcówek 2017 :) mam córcię Liwcię i postanowiłam napisać coś i u Was - to nie reklama a raczej chęć podzielenia się swoją zniżką na pobieranie krwi pępowinowej. Sama w ciąży się zastanawiałam, szukałam oferty, wiadomości o tym i potem zniżki dlatego jeśli któraś z Was jest zainteresowana bankowaniem krwi pępowinowej to możecie do mnie pisać prv. Ja bankuje krew w najwiekszym polskim banku - Polskim banku Krwi pępowinowej i za to mam zniżkę dla swoich przyjaciół- 200 zł mniej. Mysle ze to duża kwota przy wyprawce. Jeśli któraś chce to napiszcie do mnie podam Wam swoje dane jakie trzeba :) pozdrowionka i powodzenia !! Katja.
Niezłe naciagactwo :p
 
@Angela3aa moją zmorą też są plecy ‍♀️ Jakaś masakra - i bez ciąży mam lordozę to teraz dopiero to czuje.

No i mam to samo. Jakieś dziwne jazdy. Mała się mniej rusza to panikuje. W nocy śnią mi się jakieś pierdoły - co chwile poród lub syt. związane z porodem. Ale to chyba jest tak, że głównym tematem u mnie jest ciąża i praktycznie większość dnia się o tym myśli. A jak o czymś dużo myślisz, to później się to śni. [emoji3]

@nan jak u Ciebie?
Możesz mi w wolnej chwili powiedzieć jak to wygląda na klinicznej - w sensie porodówka i opieka, wiesz może coś? Bo po moim pobycie w szpitalu, ordynator ginekologii w Redłowie sugerował wyższy rangą szpital, i chcąc nie chcąc muszę wziąć Kliniczną pod uwagę :)

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hejka! Dokładnie nie wiem jak wszystko tu wygląda no i nie mam porównania z Zaspą bo to moja pierwsza ciąża ale mogę podzielić się tym co już wiem.

Lekarze są bardzo dobrzy ale niektózy niestety mało empatyczni. Polecam m.in. dr Mędrasia, ordynatora patologii :)

Położne w większości super, naprawdę złego słowa nie można powiedzieć ale leżałam póki co tylko na izolacji i patologii. Na poporodowym podobno gorsze ale to info z neta więc nie wiem czy wierzyć.

Sale porodowe są 4, w tym 3 z łazienkami. Poporodowe są w większości 4osobowe, jest kilka pojedynczych z łazienkami ale trzeba za nie coś dopłacać i nie wiadomo czy będą akurat wolne.

Przed porodem, jeśli przyjedziesz za wcześnie, trafiasz na chwilke na patologie pod ktg.

Jedzenie? Nie jest to domowa kuchnia ani na jakimś wysokim poziomie ale nie zabija, można conieco zjeść. Dodatkowo na korytarzach są czajniki i lodówki.

W salach nie ma tv co dla akurat jest dużym plusem. Rodzinka może odwiedzać mamy i dzieciaczki w pokojach. Dla mnie to spory minus i przewaga Zaspy gdzie odwiedziny są tylko w wyznaczonym pokoju. Nie chciałabym tłumu obcych nad głową gdy chcę dać cycka czy zmienić podkład poporodowy.

I to chyba tyle co wiem.. mam nadzieję że trochę pomogłam :)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie chciałam zapisać się do klubu maluszka ale okazuje się, że widnieje u nich już mój adres domowy i mailowy. Ciekawe jakim cudem skoro się tam nie rejestrowalam :(

3jgxskjosc311c31.png
Chciałam też na stronce hipp i pokazuje że mój adres email już zajęty. Niemożliwe nigdy bym wcześniej na to nie wpadła.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) właśnie dopiero od rana weszłam do domu :( teraz to marzy mi się tylko łóżko i chwila odpoczynku . Ale w nagrodę za moj ciężki i latający dzień , zrobiłam sobie paznokcie :p a co należy się coś od życia :) moj synuś chyba obrócił się główka do dołu bo przez większość czasu dostawałam kopniaki tylko w jajniki i pęcherz a dzisiaj w zebra :)) z jednej strony nic przyjemnego z drugiej przynajmniej wiem ze wszystko w porządku ;)) i chyba zdecydowaliśmy się w końcu na imię :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was oddala mocz gdy dzien wczesniej sie kochala ? Zapomnialam sie wczoraj z moim D a dzis mocz oddalam. Czu1 to ma wpływ na wynik moczu? Czy tylko przeszkadza to chemikowi w ocenie moczy gdyz plemniki gdzies tam beda?
 
Do góry