reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

Dzień dobry :)

Witam nową staraczkę :)

@Fabimama, to, że testy wychodzą później to nic nowego, wcale nie tak rzadko się zdarza ;) Lek faktycznie bardzo drogi, całe szczęście możecie go kupować.
Będzie dobrze :)
 
reklama
Witam nowe majowe mamy [emoji6]
@mijusiamt, ja też dzisiaj jestem bez sił.. sprzątając mieszkanie musiałam co chwile przerwę robić.. a i zauważyłam, że jest mi niedobrze jak jestem głodna [emoji12]
@Paula1207, na następnej wizycie już bedzie serduszko [emoji6] ja tez mam małą torbiel [emoji53]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja juz odebralam leki. I niestety pojawiło sue brązowe Plamienie. :( pani doktor mówiła ze rak moze bycyc po usg dopichwowym. Leże i się boje ruszać :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochana :) jak narazie wszstko ok, tak mysle :) w srode wieczorem mam wizyte i wszystko sie okaze. A co u Ciebie? :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tez ok 15/16 tc jest. Dzidzia rośnie i juz czuje ruchy:D prenatane wyszly ok, test pappa tez ok. :) wizyte mam 25.09 i mam nadzieje, ze juz poznam płeć. :D który u ciebie tc?:)
 
reklama
Witam Was.
Mam na imię Klaudia. Mam 30 lat i mieszkam nad Polskim morzem. To, że wczoraj zobaczylam 2 kreski na teście ciążowym zbiło mnie z nóg. Dosłownie mnie powaliło. Z moim poprzednim partnerem starałam sie o dziecko 10 lat i bez skutku. Rozstałam sie z nim rok temu, bo poznałam kogoś, kto pokazał mi co to miłość. Byłam pewna, że nie mogę zajść w ciążę więc nie uważaliśmy. Mój partner jest ode mnie starszy o 17 lat i ma 4 dzieci z poprzedniego małżeństwa,a ja wczoraj zrobiłam test z rana i przeżyłam szok. Po 11 latach nie stosowania żadnej antykoncepcji zobaczyłam dwie upragnione kreski na teście. Najpierw zrobilam popoludniu test dla ciekawosci jakies 5 dni temu i wyszla bardzo blada 2 kreska, a wczoraj zrobiłam test z samego rana. Jeszcze nie mówiłam nikomu oprócz mojej siostry, która jest położną i nakazała wizytę u gina i potwierdzenie ciąży, więc grzecznie i cichutko czekam... Jutro zarejestruje się do gina ale mam dobre przeczucia tym bardziej, że okres spóźnia mi się już 12 dni więc wątpię, żeby się pojawił. Ogólnie nadal jestem w głębokim szoku...
 

Załączniki

  • test 1.jpg
    test 1.jpg
    47,5 KB · Wyświetleń: 89
  • test 2.jpg
    test 2.jpg
    87,9 KB · Wyświetleń: 94
Do góry