reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Twoja także :)
Macie jakieś objawy poza mega zmęczeniem?
No i od czasu do czasu kłuje mnie podbrzusze...

Witaj, miło że do nas dołączyłaś [emoji6]
Po tylu latach to pewnie mega szok ale i szczęście [emoji6] ja po roku starań nie mogłam uwierzyć.. uważam, że test na pewno się nie myli [emoji3]
Ja objawów mam bardzo mało.. trochę bolały mnie sutki, podbrzusze na początku, a teraz jest mi niedobrze jak jestem głodna.. ale takie napady głodu pojawiają się znienacka.. czuje się najedzona, a nagle bum i już szukam jedzenia [emoji33] w takim wypadku to ja pięknie będę tyć [emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja też mam z tym problem, ale chce mieć pewność :) poza tym to będzie dla niego takie samo zaskoczenie jak dla mnie...
jutro z rana będę od razu dzwonić do lekarza, tylko ja mam problem, bo nie jestem ubezpieczona nigdzie teraz...

Kobieta w ciąży ma ustawowe prawo do ubezpieczenia przez cały okres ciąży i 6 tygodni po porodzie. Jeśli odmówią przyjęcia, poproś o pisemną odmowę i złóż skarge w swoim oddziale nfz i/lub u rzecznika praw obywatelskich. Albo zarejestruj się w PUP.
 
Kobieta w ciąży ma ustawowe prawo do ubezpieczenia przez cały okres ciąży i 6 tygodni po porodzie. Jeśli odmówią przyjęcia, poproś o pisemną odmowę i złóż skarge w swoim oddziale nfz i/lub u rzecznika praw obywatelskich. Albo zarejestruj się w PUP.

Witaj. Niestety nie jestem zameldowana tutaj nad morzem jeszcze. Ale jutro zadzwonie i na pierwszą wizytę umówię się prywatnie, a potem sie zobaczy jak to bedzie bo dowiem sie u gina.

Witaj, miło że do nas dołączyłaś
emoji6.png

Po tylu latach to pewnie mega szok ale i szczęście
emoji6.png
ja po roku starań nie mogłam uwierzyć.. uważam, że test na pewno się nie myli
emoji3.png

Ja objawów mam bardzo mało.. trochę bolały mnie sutki, podbrzusze na początku, a teraz jest mi niedobrze jak jestem głodna.. ale takie napady głodu pojawiają się znienacka.. czuje się najedzona, a nagle bum i już szukam jedzenia
emoji33.png
w takim wypadku to ja pięknie będę tyć
emoji849.png

Mega szczęście to fakt, aż się trzęsłam i popłakałam... W sumie nie staraliśmy się tylko szliśmy na żywioł ;)
Sutki i piersi nadal bolą, ale da się wytrzymać, a co do podbrzusza, to są takie momenty w zasadzie tylko.
No i zaczyna mnie troche brać na mdłości, ale nie ma tragedii narazie.
 
Dzien dobry.

Gratulacje dla nowych dziewczyn na watku.

Spaaaacccc.....

Dzien dobry;)
To i ja sie przywitam, bo podczytuje Was od jakiegos czasu. Test pokazal mi dwie kreski we wtorek, a w piatek potwierdzilam ciaze badaniem z krwi. Termin wychodzi mi na druga polowe maja. Do gin, o ile nic sie nie wydarzy, wybieram sie dopiero za 2-3 tyg, zeby bylo juz serduszko.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was.
Mam na imię Klaudia. Mam 30 lat i mieszkam nad Polskim morzem. To, że wczoraj zobaczylam 2 kreski na teście ciążowym zbiło mnie z nóg. Dosłownie mnie powaliło. Z moim poprzednim partnerem starałam sie o dziecko 10 lat i bez skutku. Rozstałam sie z nim rok temu, bo poznałam kogoś, kto pokazał mi co to miłość. Byłam pewna, że nie mogę zajść w ciążę więc nie uważaliśmy. Mój partner jest ode mnie starszy o 17 lat i ma 4 dzieci z poprzedniego małżeństwa,a ja wczoraj zrobiłam test z rana i przeżyłam szok. Po 11 latach nie stosowania żadnej antykoncepcji zobaczyłam dwie upragnione kreski na teście. Najpierw zrobilam popoludniu test dla ciekawosci jakies 5 dni temu i wyszla bardzo blada 2 kreska, a wczoraj zrobiłam test z samego rana. Jeszcze nie mówiłam nikomu oprócz mojej siostry, która jest położną i nakazała wizytę u gina i potwierdzenie ciąży, więc grzecznie i cichutko czekam... Jutro zarejestruje się do gina ale mam dobre przeczucia tym bardziej, że okres spóźnia mi się już 12 dni więc wątpię, żeby się pojawił. Ogólnie nadal jestem w głębokim szoku...
Gratulacje :)
 
To i ja sie przywitam, bo podczytuje Was od jakiegos czasu. Test pokazal mi dwie kreski we wtorek, a w piatek potwierdzilam ciaze badaniem z krwi. Termin wychodzi mi na druga polowe maja. Do gin, o ile nic sie nie wydarzy, wybieram sie dopiero za 2-3 tyg, zeby bylo juz serduszko.

Witam i ja :)
Gratuluje :)
W którym tygodniu pojawi się już bijące serduszko?
 
reklama
Do góry