reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Witam Was.
Mam na imię Klaudia. Mam 30 lat i mieszkam nad Polskim morzem. To, że wczoraj zobaczylam 2 kreski na teście ciążowym zbiło mnie z nóg. Dosłownie mnie powaliło. Z moim poprzednim partnerem starałam sie o dziecko 10 lat i bez skutku. Rozstałam sie z nim rok temu, bo poznałam kogoś, kto pokazał mi co to miłość. Byłam pewna, że nie mogę zajść w ciążę więc nie uważaliśmy. Mój partner jest ode mnie starszy o 17 lat i ma 4 dzieci z poprzedniego małżeństwa,a ja wczoraj zrobiłam test z rana i przeżyłam szok. Po 11 latach nie stosowania żadnej antykoncepcji zobaczyłam dwie upragnione kreski na teście. Najpierw zrobilam popoludniu test dla ciekawosci jakies 5 dni temu i wyszla bardzo blada 2 kreska, a wczoraj zrobiłam test z samego rana. Jeszcze nie mówiłam nikomu oprócz mojej siostry, która jest położną i nakazała wizytę u gina i potwierdzenie ciąży, więc grzecznie i cichutko czekam... Jutro zarejestruje się do gina ale mam dobre przeczucia tym bardziej, że okres spóźnia mi się już 12 dni więc wątpię, żeby się pojawił. Ogólnie nadal jestem w głębokim szoku...
Gratulacje i spokojnej ciąży. Kiedy powiesz partnerowi?
Problem pewnie leżał po stronie wcześniejszego, a nie Twojej
 
reklama
Powiem mu jak już potwierdzę ciążę u ginekologa. Chce iść we wtorek już.
Ps. podpowiedzcie jak wstawić suwaczek do podpisu? poproszę, bo zielona w tym jestem...

edit.
już mi się udało :)
 
Witam Was.
Mam na imię Klaudia. Mam 30 lat i mieszkam nad Polskim morzem. To, że wczoraj zobaczylam 2 kreski na teście ciążowym zbiło mnie z nóg. Dosłownie mnie powaliło. Z moim poprzednim partnerem starałam sie o dziecko 10 lat i bez skutku. Rozstałam sie z nim rok temu, bo poznałam kogoś, kto pokazał mi co to miłość. Byłam pewna, że nie mogę zajść w ciążę więc nie uważaliśmy. Mój partner jest ode mnie starszy o 17 lat i ma 4 dzieci z poprzedniego małżeństwa,a ja wczoraj zrobiłam test z rana i przeżyłam szok. Po 11 latach nie stosowania żadnej antykoncepcji zobaczyłam dwie upragnione kreski na teście. Najpierw zrobilam popoludniu test dla ciekawosci jakies 5 dni temu i wyszla bardzo blada 2 kreska, a wczoraj zrobiłam test z samego rana. Jeszcze nie mówiłam nikomu oprócz mojej siostry, która jest położną i nakazała wizytę u gina i potwierdzenie ciąży, więc grzecznie i cichutko czekam... Jutro zarejestruje się do gina ale mam dobre przeczucia tym bardziej, że okres spóźnia mi się już 12 dni więc wątpię, żeby się pojawił. Ogólnie nadal jestem w głębokim szoku...
Gratulacje :-) :)
 
Witam Was.
Mam na imię Klaudia. Mam 30 lat i mieszkam nad Polskim morzem. To, że wczoraj zobaczylam 2 kreski na teście ciążowym zbiło mnie z nóg. Dosłownie mnie powaliło. Z moim poprzednim partnerem starałam sie o dziecko 10 lat i bez skutku. Rozstałam sie z nim rok temu, bo poznałam kogoś, kto pokazał mi co to miłość. Byłam pewna, że nie mogę zajść w ciążę więc nie uważaliśmy. Mój partner jest ode mnie starszy o 17 lat i ma 4 dzieci z poprzedniego małżeństwa,a ja wczoraj zrobiłam test z rana i przeżyłam szok. Po 11 latach nie stosowania żadnej antykoncepcji zobaczyłam dwie upragnione kreski na teście. Najpierw zrobilam popoludniu test dla ciekawosci jakies 5 dni temu i wyszla bardzo blada 2 kreska, a wczoraj zrobiłam test z samego rana. Jeszcze nie mówiłam nikomu oprócz mojej siostry, która jest położną i nakazała wizytę u gina i potwierdzenie ciąży, więc grzecznie i cichutko czekam... Jutro zarejestruje się do gina ale mam dobre przeczucia tym bardziej, że okres spóźnia mi się już 12 dni więc wątpię, żeby się pojawił. Ogólnie nadal jestem w głębokim szoku...
Gratulacje! Witamy

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez ok 15/16 tc jest. Dzidzia rośnie i juz czuje ruchy:D prenatane wyszly ok, test pappa tez ok. :) wizyte mam 25.09 i mam nadzieje, ze juz poznam płeć. :D który u ciebie tc?:)
U mnie dzisiaj 9t1dc :) ale Ci zazdroszcze juz tych ruchow :) ciesze sie ta ciaza niemilosiernie, ale caly czas towarzyszy mi strach. Chyba po tej wizycie jak uslysze serduszko.to troche sie uspokoje. Oby ;) a jak myslisz co bedzie? :D daj znac jak bedziezz wiedziala :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dzisiaj 9t1dc :) ale Ci zazdroszcze juz tych ruchow :) ciesze sie ta ciaza niemilosiernie, ale caly czas towarzyszy mi strach. Chyba po tej wizycie jak uslysze serduszko.to troche sie uspokoje. Oby ;) a jak myslisz co bedzie? :D daj znac jak bedziezz wiedziala :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Po tym co przeszlam w puerwszym trymestrze myślałam, ze dziewczynka. Teraz mysle ze chlopaczek, a czy dzyndzelek urosnie czy nie to juz nue istotne:) byle by zdrowe bylo.
 
Czy myślicie że test ciążowy pozytywny może się mylić przy spóźniającym się okresie?
Boję się cieszyć mimo wszystko po tylu latach starania...

Po tym co przeszlam w puerwszym trymestrze myślałam, ze dziewczynka. Teraz mysle ze chlopaczek, a czy dzyndzelek urosnie czy nie to juz nue istotne:) byle by zdrowe bylo.

Super że czujesz już ruchy maluszka... To musi być niesamowite uczucie
 
Z tego co czytałam to znacznie częstsze są falszywe negatywy niż fałszywe pozytywy. Ale wiadomo, najlepiej potwierdzi gin :)
Ja tez się trochę cieszę, trochę boje, do lekarza idę w czwartek wieczorem, nie wiem jak wytrzymam ;)

Wow, ja nie dałabym rady tak długo nic mojemu nie mówić ;) jak robiłam test rano to ledwo wytrzymałam do wieczora z ta nowina :)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wow, ja nie dałabym rady tak długo nic mojemu nie mówić ;) jak robiłam test rano to ledwo wytrzymałam do wieczora z ta nowina :)

ja też mam z tym problem, ale chce mieć pewność :) poza tym to będzie dla niego takie samo zaskoczenie jak dla mnie...
jutro z rana będę od razu dzwonić do lekarza, tylko ja mam problem, bo nie jestem ubezpieczona nigdzie teraz...
 
reklama
Czy myślicie że test ciążowy pozytywny może się mylić przy spóźniającym się okresie?
Boję się cieszyć mimo wszystko po tylu latach starania...



Super że czujesz już ruchy maluszka... To musi być niesamowite uczucie
Oj jest. W pierwszej ciąży czulam dopiero 18/19tc teraz wyczulam ruchy pierwsze 14/15 i powiem jak leżę na lewym boku to fajnie czuc pod ręką jak bryka;)

Zdrowia Wam życzę i niech fasolki wam rosną w siłę:D
 
Do góry