reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@Hope ja od samego poczatku ciazy cUlam ze cos będzie nie tak. Juz testy ciazowe wychodziły dziwnie. Tzn. Pierwszy test po 2 tygodniach spóźnienia wyszedł pozytywny po 5 minutach ledwo blady. Tydzień później wyszedł pozytyw po 3 sekundach. Czyli prawdziwy pozytyw tak jak by dopiero 3 tyg po spodziewanym terminie @.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
nie boicie się brać żadnych tabletek przeciwbólowych ?mi w aptece powiedzieli, że na etapie pierwszych trzech miesięcy nie powinno się brać żadnych tabletek,a mnie tak potwornie boli głowa..
 
Zazwyczaj w irlandii. Nie uznają ciazy do 12 tyg. Ale ze jestem juz po poronieniu to mam tak jak by większe wsparcie. Dostalam lek crinone 8% żel. Ponoć najlepszy lek na irlandzkim rynku. Wchłania sie szybciej niz globulki stad jest tez szybsza reakcja. Ale cena leku powala... Kuracja na 1 tydzień 95 euro. Ale czego sie nie robi dla dziecka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej naprawdę drogi a ile czasu musisz to przyjmować ? Najważniejsze że serduszko bije maluszka :-) :)
 
Paracetamol mozna brac. Spokojnie. PrEciwbolowe z ibuprpdenem odpadaja.

Piszecie o lekach.... ja nam druga corke z IVF tam sie dopiero lekow bieze....
 
Hej dziewczyny :) dołączam do grupy i ja... 5sierpnia miałam ślub ;p a 11 września zrobilam test i okazuje się ,ze będę mamą.... nie planowałam tego . chcieliśmy dopiero po wakacjach - lecę 26.09 na Ibizę ,a tu wpadeczka ;) Nie spodziewalam się zupełnie , czekałam na okres :) byłam od razu 12 września u ginekologa ,zrobił cytologię i usg - 5 tydzień ciązy! :)Ja z początku się nie cieszyłam , moj malzonek bardzo , do mnie to powoli dochodzi... :)zrobione wszystkie badania na tą chwile wszystko ok , w przyszłym tyg przed lotem mam zrobic betę dwa razy ,zeby się nie stresować przed wylotem , trafiłam na bardzo milą panią doktor:) czuję się bardzo dobrze , nie chce mi się spać , nie wymiotuje, piersi mam obrzmiałe i humory wiadomo.. na razie odpukać ok :)apetyt mam dużo większy
 
Hej dziewczyny :) dołączam do grupy i ja... 5sierpnia miałam ślub ;p a 11 września zrobilam test i okazuje się ,ze będę mamą.... nie planowałam tego . chcieliśmy dopiero po wakacjach - lecę 26.09 na Ibizę ,a tu wpadeczka ;) Nie spodziewalam się zupełnie , czekałam na okres :) byłam od razu 12 września u ginekologa ,zrobił cytologię i usg - 5 tydzień ciązy! :)Ja z początku się nie cieszyłam , moj malzonek bardzo , do mnie to powoli dochodzi... :)zrobione wszystkie badania na tą chwile wszystko ok , w przyszłym tyg przed lotem mam zrobic betę dwa razy ,zeby się nie stresować przed wylotem , trafiłam na bardzo milą panią doktor:) czuję się bardzo dobrze , nie chce mi się spać , nie wymiotuje, piersi mam obrzmiałe i humory wiadomo.. na razie odpukać ok :)apetyt mam dużo większy
Gratulacje, ja też zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu ale to będzie moje trzecie dziecko :-) :)
 
reklama
Hej dziewczyny :) dołączam do grupy i ja... 5sierpnia miałam ślub ;p a 11 września zrobilam test i okazuje się ,ze będę mamą.... nie planowałam tego . chcieliśmy dopiero po wakacjach - lecę 26.09 na Ibizę ,a tu wpadeczka ;) Nie spodziewalam się zupełnie , czekałam na okres :) byłam od razu 12 września u ginekologa ,zrobił cytologię i usg - 5 tydzień ciązy! :)Ja z początku się nie cieszyłam , moj malzonek bardzo , do mnie to powoli dochodzi... :)zrobione wszystkie badania na tą chwile wszystko ok , w przyszłym tyg przed lotem mam zrobic betę dwa razy ,zeby się nie stresować przed wylotem , trafiłam na bardzo milą panią doktor:) czuję się bardzo dobrze , nie chce mi się spać , nie wymiotuje, piersi mam obrzmiałe i humory wiadomo.. na razie odpukać ok :)apetyt mam dużo większy
Gratulacje :)
 
Do góry