reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Powinnaś skonsultować to z lekarzem, nospa i magnez nie mają zadania przeciwbólowego, tylko mają uspokoić macicę, żeby się nie rozchulała, wyciszyć tendencję do skurczy i twardnienia, co w efekcie może doprowadzić do poronienia lub przedwczesnego porodu. Żeby nospa zaszkodziła, musiałabyś ją przedawkowywać przez jakiś czas. Ja miałam właśnie ten problem w poprzedniej ciąży (doszły różowe plemienia) i długo brałam nospę. Dziecko zdrowe.

Silny ból z kolei powoduje wyrzut adrenaliny, co w konsekwencji może doprowadzić do podniesienia ciśnienia i odklejenia łożyska. A to już dramat.

Kobieta w ciąży ma sporo możliwości leczenia lub łagodzenia problemów zdrowotnych, trzeba tylko prowadzić je z lekarzem. Trudno przez 9 miesięcy być absolutnie zdrową lub nie przyjmować niczego w razie W.
Hmmm skonsultować z lekarzem mieszkam za granicą i oni ciąży do 12 tyg nie uważają jeżeli coś się dzieje przed 12 tyg to ich to nie interesuje bo według lekarzy nie jest to Jeszcze dziecko i jak kobieta straci ciążę mówia że tak musialo być wiem że to straszne dlatego ja planuje i tak jechać do prywatnego ginekologa za 2 tyg żeby już było widać bicie serca i odtazu zapytam o magnez i nospe ale te bóle są znosne jak narazie więc chyba będzie dobrze :rolleyes:
 
reklama
Ja dziś odczułam pierwszy raz objawy ciąży. Rano wyszłam w dobrym nastroju. W pracy przez godzinę płakałam, nie mogąc się zupełnie uspokoić, a teraz jak już wydawało mi się, że jest ok to mam poczucie niewygody. Siedzieć mi źle, stać źle, chodzić też. Jest okropnie. Nie chcę takich dni.
 
O no spie wiem ze niby powoduje problem z napieciem miesniowym u dzieci. U noworodkow. U nas nic takiego nie bylo. Za to znam dziewczyny ktore no spy nie braly a dzieci problem z napieciem maja. Takze ta zaleznosc jak dla mjie jest watpliwa.
Ja nie brałam, a córka z mega obniżonym napięciem, przez które miała mniej punktów apgar. I nadal z tym problem, a od tego inne problemy.
Napięcie słabe lub wzmożone może się wziąć z wielu różnych przyczyn.
 
Ja dzis byłam w szpitalu. Pierwsze wszytko dobrze. Serduszko biło. Tylko według USG ciąża młodsza o 2 tyg.

Po 2 godzinach juz byl telefon ze szpitala krwi ze hormony nie są dobre. Ze za niskie i mam przyjechać po receptę na lek podtrztmujacy ciaze. Ehhh :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzis byłam w szpitalu. Pierwsze wszytko dobrze. Serduszko biło. Tylko według USG ciąża młodsza o 2 tyg.

Po 2 godzinach juz byl telefon ze szpitala krwi ze hormony nie są dobre. Ze za niskie i mam przyjechać po receptę na lek podtrztmujacy ciaze. Ehhh :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze, że zdiagnozowano i włączono leczenie- głowa do góry
 
Ja dzis byłam w szpitalu. Pierwsze wszytko dobrze. Serduszko biło. Tylko według USG ciąża młodsza o 2 tyg.

Po 2 godzinach juz byl telefon ze szpitala krwi ze hormony nie są dobre. Ze za niskie i mam przyjechać po receptę na lek podtrztmujacy ciaze. Ehhh :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Głowa do góry będzie ok. Też biorę leki na podtrzymanie ciąży do tego euthyrox i zastrzyki w brzuch, także jest co robić ;)
 
Ja dzis byłam w szpitalu. Pierwsze wszytko dobrze. Serduszko biło. Tylko według USG ciąża młodsza o 2 tyg.

Po 2 godzinach juz byl telefon ze szpitala krwi ze hormony nie są dobre. Ze za niskie i mam przyjechać po receptę na lek podtrztmujacy ciaze. Ehhh :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Dobrze, że szybko was zdiagnozowali i zaczęli działać !! Bedzie dobrze [emoji8] ważne, że serduszko bije !!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli @Fabimama przeczucia miałaś dobre ale tym razem dostaniesz leki. To bardzo dobrze wróży :)
Mamy na majówkach trochę mam z problemami ale maj, to dobry miesiąc, miesiąc cudów, wierzę w to i Wy uwierzcie :)
 
Hej, dziewczyny. Ja też wczoraj miałam wizytę, ale jakoś mi wyleciało z głowy żeby napisać. Jest pęcherzyk 10.23 mm, na razie bez zarodka, ale to dopiero 5t3d, więc chyba ok...?
No i torbiel na jajniku, może się wchłonie, ale muszę trochę uważać.

Napisane na TRT-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zazwyczaj w irlandii. Nie uznają ciazy do 12 tyg. Ale ze jestem juz po poronieniu to mam tak jak by większe wsparcie. Dostalam lek crinone 8% żel. Ponoć najlepszy lek na irlandzkim rynku. Wchłania sie szybciej niz globulki stad jest tez szybsza reakcja. Ale cena leku powala... Kuracja na 1 tydzień 95 euro. Ale czego sie nie robi dla dziecka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry