reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hello :) śniły mi się dzisiaj gofry z bitą śmietaną, już molestuje o nie męża :)

3jgxskjosc311c31.png
 
reklama
Czekam przed gabinetem do położnej.wczoraj byłam szukać urządzenia 3 w 1 gofry tosty i grill :-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz po wizycie wyglada na to ze bedzie drugi chlopak , ciesze sie chociaz mialam nadzieje na dziewczynke.bicia serca nie chcial pokazac za to tak gonil po brzuchu i sisiorkiem wymachiwal na prawo i lewo ze wiwidzialam taki malusi ale byl.Zostalam doglebnie zbadana dowcipnie i przezbrzusznie .I bede robic badanie glukozy a fuj jak sobie ptlrzypomne.Jeszcze mi pani doktor mowi ze bedzie wiekszy od mojego pierwszego o matko a pierwszy mial piec kilo bez pieciu dkg
 
Juz po wizycie wyglada na to ze bedzie drugi chlopak , ciesze sie chociaz mialam nadzieje na dziewczynke.bicia serca nie chcial pokazac za to tak gonil po brzuchu i sisiorkiem wymachiwal na prawo i lewo ze wiwidzialam taki malusi ale byl.Zostalam doglebnie zbadana dowcipnie i przezbrzusznie .I bede robic badanie glukozy a fuj jak sobie ptlrzypomne.Jeszcze mi pani doktor mowi ze bedzie wiekszy od mojego pierwszego o matko a pierwszy mial piec kilo bez pieciu dkg
To spory chłopak mój miał 3750g.też po cichu marzę o dziewczynce ale się okaże może dziś się dowiem.Glukoza bleeee najgorsze dla mnie badanie.
Najważniejsze że wszystko dobrze i maluszek aktywny uśmiałam się z tego machania siusiakiem

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki powodzenia na wizytach.

Czekam na kuriera, ma przywiezc starszej fotelik.

Ppwoli zaczynam myslec o prezentach pod poduszke I na swieta. Nie chce zostawiac tego na ostatnia chwile.
Wczoraj kupowalam kilka rzeczy dziewczynom na wyprzedazach I kusilo mnie wziac cos malusienkiego chlopiecego ale kurcze jakos caly czas w tego syna nie wierze. Jak gin potwierdzi w polowie grudnia to wtedy poszaleje :)
 
Ja też już po. Nie taki wilk straszny. W sumie to light i gdyby nie ryzyko poronienia, to mogłabym mieć codziennie. Dzieć się tylko pod igłę ciągle pchał głową :)
 
reklama
Ja już po wizycie wszystko dobrze serduszko bije mój starszy syn mógł ze mną być na usg gin pyta kogo chce on ze brata gin mówi a jak będzie siostra młody na to to też przeżyję gin po chwili chyba będziesz musiał przeżyć bo może być siostra ale potwierdzimy na następnej wizycie

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry