reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Napięta sytuacja przez młoda na was się odbija będzie dobrze trzymam kciuki

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Wygarnelam mojemu wszystko i mi trochę ulzylo. Wrócił z nocki skruszony bo mu napisalam ze ani on ani ta jedza nie chcą małej Lenki i przyjechał i przysięgal ze na początku nie było zadowolony ale teraz jest naprawdę szczęśliwy i kocha małą całym serduchem. Trochę mi lepiej teraz...
Witam majoweczki:) nie uwierzcie wczoraj brat do mnie przyjechal o 23 bo musi mojemu pomoc cos tam zrobic i zrobil mi zakupy siatke owocow i slodyczy :) mmm siedzialam do 1 w nocy i jadlam i jadlam hehe:) oni się tylko smieli ze mnie:) zaskoczyl mnie:)

Ja dzis endykrynolog i jutro ginekolog w koncuuuu !!! :) miłego i spokojnego dnia zycze ;*
Ja wczoraj cukierki mini snicersy jadłam o 23 [emoji38]

Uff udalo sie wczoraj pani doktor pulmonolog mnie przyjela mimo ze nie mialam wiwizyty.Jako pierwsza .warto bylo czekac , ale tam byly same moherowe bereciki staruszki .Jak sie na mnie oburzyly ze pierwsza zostalam przyjeta .Dostalam leki ktore mniej dzidzi szkodza a teraz jade na wizyte .Moze sie pokaze upragniona corcia,chociaz lepiej by bylo zeby zdrowe bylo .

Czekam na wieści i kciuki zaciskam [emoji106][emoji106][emoji106]
Trzymam kciuki za wizyty ja dziś gin więc może podejrze kto mieszka u mnie biorę syna może też zobaczy swoje rodzeństwo :-) spokojnego dnia bez problemów

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie ostatnio mała więcej pokazywała się przez brzuch niż od dołu [emoji4] na prenatalnym tylko przez brzuch było i na końcu tylko zdjęcie szyjki od dołu... może pozwoli gin wejść bratu [emoji4] fajnie by było [emoji4]

U mnie zimno szaro i buro. Mój śpi po pracy a ja chyba wyskocze do sklepu zaraz...

 
reklama
Wygarnelam mojemu wszystko i mi trochę ulzylo. Wrócił z nocki skruszony bo mu napisalam ze ani on ani ta jedza nie chcą małej Lenki i przyjechał i przysięgal ze na początku nie było zadowolony ale teraz jest naprawdę szczęśliwy i kocha małą całym serduchem. Trochę mi lepiej teraz...

Ja wczoraj cukierki mini snicersy jadłam o 23 [emoji38]



Czekam na wieści i kciuki zaciskam [emoji106][emoji106][emoji106]

U mnie ostatnio mała więcej pokazywała się przez brzuch niż od dołu [emoji4] na prenatalnym tylko przez brzuch było i na końcu tylko zdjęcie szyjki od dołu... może pozwoli gin wejść bratu [emoji4] fajnie by było [emoji4]

U mnie zimno szaro i buro. Mój śpi po pracy a ja chyba wyskocze do sklepu zaraz...

U mnie pada śnieg i jest 1.5 stopnia zimno i mokro.
Ja o 5 rano jadłam bułkę z pasztetem i ketchupem a druga z nutella :-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w ktorym tyg jestes ?:) mam nadzieje ze tez juz będzie usg przez brzuch:) kurcze tez bym poszla z mama lub moim D:) ale u nas nie za bardzo lubia jak pacjentki maja osobe towarzysząca:\ nawet zdj usg nie daje żadnej:((
Noo niespodzianka taka ze hoho:) wczesny Mikołaj hehe:) a akurat mialam mega ochotę na słodkie :) trzymam kciuki !
U mnie to samo, zależy jaki sprzęt, jak kiepski to badanie od dołu. Na prenatalnych mile mnie zaskończono, było przez brzuch i bardzo dobrze widać w 13 tyg, a w ośrodku miałam od dołu kilka dni wcześniej i lekarz mówił że na tym sprzęcie to płeć widać ok 20 tyg. Dobrze ze wogole dziecko widać ;)
 
A ja czekam przed zabiegowym. Miałam wejść o 9, a wejdę o 10 chyba
Trzymaj się

3jgxskjosc311c31.png
 
Tez coś bym już zjadła tylko nie wiem co [emoji38]

:-) też tak czasem mam że nie wiem co zjeść a czasem wogole mi się nie chce jeść ale dziś rano nie mogłam wytrzymać byłam głodna mój wstawal do pracy a ja szamalam bułki no co w końcu całą noc nie jadłam hahahahaha[emoji23]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Uff udalo sie wczoraj pani doktor pulmonolog mnie przyjela mimo ze nie mialam wiwizyty.Jako pierwsza .warto bylo czekac , ale tam byly same moherowe bereciki staruszki .Jak sie na mnie oburzyly ze pierwsza zostalam przyjeta .Dostalam leki ktore mniej dzidzi szkodza a teraz jade na wizyte .Moze sie pokaze upragniona corcia,chociaz lepiej by bylo zeby zdrowe bylo .
Najgorsze te mohery... bo tylko starsi ludzie mogą być chorzy... oby teraz było już tylko lepiej [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry