reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczynki powodzenia na wizytach.

Czekam na kuriera, ma przywiezc starszej fotelik.

Ppwoli zaczynam myslec o prezentach pod poduszke I na swieta. Nie chce zostawiac tego na ostatnia chwile.
Wczoraj kupowalam kilka rzeczy dziewczynom na wyprzedazach I kusilo mnie wziac cos malusienkiego chlopiecego ale kurcze jakos caly czas w tego syna nie wierze. Jak gin potwierdzi w polowie grudnia to wtedy poszaleje :)
ja już wszystkie prezenty mikołajkowe i świąteczne mam, spakować tylko je trzeba :D ja nienawidzę kupowania prezentów na ostatnią chwilę, jak nie mam z miesięcznym wyprzedzeniem (i to nie tylko Gwiazdkowe, ale też np. urodzinowe) to jestem już chora ;) uwielbiam robić prezenty, zawsze potrzebuję czasu żeby wymyślić dla każdego coś. a do tego jak sobie pomyślę o tym szale zakupów grudniowym gdzie wszyscy się pchają, kolejki itp... to ja dziękuję bardzo :D
[plus nie ukrywam, że większość sklepów strasznie przed Świętami zawyża ceny, a do tego jak zakup prezentów rozkładam na kilka miesięcy to nie mam kryzysu jaki przeżywa większość moich znajomych że grudzień im się nie spina finansowo ;) ]
Ja też już po. Nie taki wilk straszny. W sumie to light i gdyby nie ryzyko poronienia, to mogłabym mieć codziennie. Dzieć się tylko pod igłę ciągle pchał głową :)
Jakieś 3-4tygodnie.
dobrze że już po, teraz tylko czekanie najgorsze, ale mam nadzieję, że na Święta dostaniecie prezent w postaci dobrych wiadomości :)
Super. Szkoda że nie w 3d,kolor to już pikuś
a mnie usg 3d przeraża, wolę standardowe, absolutnie każde zdjęcie 3d ciążowe jakie widziałam było jak z jakiegoś koszmaru ;)
Pisałam tu już u Was kiedyś, choć tylko raz, bo ma stałe zagościłam w czerwcówkach :) Podczytuję Was regularnie, bo jednak wiek mojej ciąży jest bliższy Wam, więc i tematy poruszacie bliskie moim obecnym zainteresowaniom - także mam nadzieję, że mnie tu gościnnie przygarniecie :D

Jestem świeżo po USG genetycznym (wczoraj), maluch odpowida 13t5d i ma już 7,5cm :) No i na 70% będzie chłopcem - nie ukrywam, że bardzo cieszy mnie taki rozwój wydarzeń! Mam już 8 letniego Stasia i On też chciałby brata - choć chciałby to dużo powoedziane, na razie syaramy się przekonać go że posiadanie rodzeństwa to fajna rzecz ;) W weekend powiemy Mu o ciąży (chcieliśmy, żeby dowiedział się pierwszy, ale czekaliśmy na to badanie genetyczne, potem w Święta dowie się reszta rodziny) - bardzo jestem ciekawa jak zareaguje :)
hej hej, odzywaj się częściej :D

mam nadzieję, że uda się przekonać Stasia, że rodzeństwo nie jest takie złe :)
 
reklama
ja już wszystkie prezenty mikołajkowe i świąteczne mam, spakować tylko je trzeba :D ja nienawidzę kupowania prezentów na ostatnią chwilę, jak nie mam z miesięcznym wyprzedzeniem (i to nie tylko Gwiazdkowe, ale też np. urodzinowe) to jestem już chora ;) uwielbiam robić prezenty, zawsze potrzebuję czasu żeby wymyślić dla każdego coś. a do tego jak sobie pomyślę o tym szale zakupów grudniowym gdzie wszyscy się pchają, kolejki itp... to ja dziękuję bardzo :D
[plus nie ukrywam, że większość sklepów strasznie przed Świętami zawyża ceny, a do tego jak zakup prezentów rozkładam na kilka miesięcy to nie mam kryzysu jaki przeżywa większość moich znajomych że grudzień im się nie spina finansowo ;) ]


dobrze że już po, teraz tylko czekanie najgorsze, ale mam nadzieję, że na Święta dostaniecie prezent w postaci dobrych wiadomości :)

a mnie usg 3d przeraża, wolę standardowe, absolutnie każde zdjęcie 3d ciążowe jakie widziałam było jak z jakiegoś koszmaru ;)

hej hej, odzywaj się częściej :D

mam nadzieję, że uda się przekonać Stasia, że rodzeństwo nie jest takie złe :)
Też uwielbiam robić prezenty i już wiem co komu kupie ja się nigdy doczekać nie mogę jak je wręcze uwielbiam uśmiechnięte miny bliskich;)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
oo prezenty, mam nadzieje ze w tym roku uda mi sie kupic wczesniej, zawsze mam taki zamiar ale i tak cos jest do dokupienia na ostatnia chwile :)
zreszta nawet nie ustalilismy do konc gdzie w tym roku spedzamy swieta :)
 
oo prezenty, mam nadzieje ze w tym roku uda mi sie kupic wczesniej, zawsze mam taki zamiar ale i tak cos jest do dokupienia na ostatnia chwile :)
zreszta nawet nie ustalilismy do konc gdzie w tym roku spedzamy swieta :)
Ja musze tez ustalić gdzie no i z ex ustalić kiedy młody będzie u niego w święta [emoji319]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dlaczego Stas nie chce miec rodzenstwa? Moze boi sie zmian, utraty waszej uwagi , zabawek itp. U nas tak bylo, chociaz corka bardzo chciala miec rodzenstwo. Potrzebiwala z naszej strony zapewnien ze nic sie nie zmieni, ze dzidzius beddzie mial swoje zabawki, ubrania, lozeczko itp. Oczywiscie jako starsze rodzrnstwo jak zechce to sie zabawkami podzieli. I dzidzius tez swoje zabawki poztczy itd. U nas taki tok tlumaczenia byl wystarczajacy. Dla nas to oczywiste rzeczy ale dzieci maja inny tok myslenia I to co dla nas oczywiste dla nich oczywiste nie jest.
Powodzenia.
 
A ja czekam u endykrynologa wrrrr!!! Stare baby przychodza na 7 rano chodz maja np na 15i wielkie hallo robia ze np ja ide wcześniej niz one chociaz siedzę krocej!!! Stare ****! Atakuja mnie bo weszlam wcześniej a jestem mlodsza i moge czekac i nie rozumieja ze nawet moga czekav 24 h bo idzie to z listy a nie kto pierwszy...


Ja prezenty nie lubie kupowac tzn nigdy nie wiem co ktomu zeby bylo ok... Ale jak juz trafie lubie patrzec na uśmiech:) moj za to lubi i ma gust i wie co kto komu :)
 
A ja czekam u endykrynologa wrrrr!!! Stare baby przychodza na 7 rano chodz maja np na 15i wielkie hallo robia ze np ja ide wcześniej niz one chociaz siedzę krocej!!! Stare ****! Atakuja mnie bo weszlam wcześniej a jestem mlodsza i moge czekac i nie rozumieja ze nawet moga czekav 24 h bo idzie to z listy a nie kto pierwszy...


Ja prezenty nie lubie kupowac tzn nigdy nie wiem co ktomu zeby bylo ok... Ale jak juz trafie lubie patrzec na uśmiech:) moj za to lubi i ma gust i wie co kto komu :)
Mochery zawsze mają problem a i tak w większości chodzą tam by z kimś pogadać ale zawsze się niby spieszą

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dlaczego Stas nie chce miec rodzenstwa? Moze boi sie zmian, utraty waszej uwagi , zabawek itp. U nas tak bylo, chociaz corka bardzo chciala miec rodzenstwo. Potrzebiwala z naszej strony zapewnien ze nic sie nie zmieni, ze dzidzius beddzie mial swoje zabawki, ubrania, lozeczko itp. Oczywiscie jako starsze rodzrnstwo jak zechce to sie zabawkami podzieli. I dzidzius tez swoje zabawki poztczy itd. U nas taki tok tlumaczenia byl wystarczajacy. Dla nas to oczywiste rzeczy ale dzieci maja inny tok myslenia I to co dla nas oczywiste dla nich oczywiste nie jest.
Powodzenia.
Dokładnie może Staś się tego obawia dzieci widzą świat inaczej dla nas nie ma problemu a dla nich jest ogromny

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas byl problem bo tesciowa powiedziala ze bedzie musiala zabawki oddac dla siostry.....ehhhh natlumaczylismy sie sporo. Ale zrozumiala. Teraz kocha siostre jak nikogo. Za to caly czas mowila ze wiecej rodzenstwa nie chce I sie rozplakala jak dowiedziala sie ze bebdzie jescze jedno. Ale to chwilowe I yeraz nie moze sie doczekac.
 
reklama
U nas byl problem bo tesciowa powiedziala ze bedzie musiala zabawki oddac dla siostry.....ehhhh natlumaczylismy sie sporo. Ale zrozumiala. Teraz kocha siostre jak nikogo. Za to caly czas mowila ze wiecej rodzenstwa nie chce I sie rozplakala jak dowiedziala sie ze bebdzie jescze jedno. Ale to chwilowe I yeraz nie moze sie doczekac.
Dzieci tak mają moja siostra też mnie nie chciała jak mama mnie przywiozła że szpitala to mówiła że mnie nie chce i mama to co mam ją oddać na to moja siostra nie niech już zostanie [emoji23] haha i zostałam

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry