reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

My teściowej powiedzielismy w dzien jej urodzin (akurat u niej na urodzinach okazalo sie ze jedziemy na IP) jak wróciliśmy ze wszystko ok to mowila ze to jej najlepsze urodziny w calym życiu. Ucieszyła sie.. Znowu moja mama z tata byli zaskoczeni i przerazeni ze znowu bedzie cos nie tak no zaczyna sie od IP (moja kazda ciaza zaczela sie tam)
 
reklama
Ja się nieśmiało przywitam.
2tygodnie temu zobaczyłam dwie kreski na teście, a dziś bijące serduszko na USG. Wg om 5t6dc, wg pomiarów 6t1dc
Nie wiem czy będzie mi dane zostać tu do końca- mam taką nadzieję.

To moja 6 ciąża. Mam córkę z niskorosłością-3lata, urodzoną miesiąc przed czasem z hipotrofią, a u mnie stan przedrzucawkowy. Wcześniej poronienie zatrzymane ciąży bliźniaczej, a po corce 3straty w tym ciąża pozamaciczna.
Mam zdegenerowany genotyp (córka także)- translokację, stąd moje niepowodzenia położnicze i tak naprawdę dopiero jak urodzę, będzie wiadomo czy jest w miarę dobrze.

Także na razie u mnie umiarkowany optymizm.
ja tez jestem po peknietej ciazy pozamacicznej
 
My teściowej powiedzielismy w dzien jej urodzin (akurat u niej na urodzinach okazalo sie ze jedziemy na IP) jak wróciliśmy ze wszystko ok to mowila ze to jej najlepsze urodziny w calym życiu. Ucieszyła sie.. Znowu moja mama z tata byli zaskoczeni i przerazeni ze znowu bedzie cos nie tak no zaczyna sie od IP (moja kazda ciaza zaczela sie tam)
U nas to pierwszy raz, więc jeszcze nie mamy żadnych doświadczeń, ale moi rodzice są młodzi, moja mama ciągle opowiada, że jeszcze nie ma być babcią, a ja mam ostatni rok studiów do skończenia i wiem, że będzie się wściekać, bo "nie tak to miało wyglądać"...
 
U nas to pierwszy raz, więc jeszcze nie mamy żadnych doświadczeń, ale moi rodzice są młodzi, moja mama ciągle opowiada, że jeszcze nie ma być babcią, a ja mam ostatni rok studiów do skończenia i wiem, że będzie się wściekać, bo "nie tak to miało wyglądać"...
Ja studia tez konczylam z brzuchem.. :) w styczniu rok sie mial konczyc a ja mialam na styczeń termin.. A urodzilam w listopadzie i udało sie skonczyc z pomoca kolezanki i promotor pomogl zalatwiac przelozenie obrony pracy inżynierskiej.. Dasz rade.. Ja sie tez balam powiedziec bo plany na zycie inne były ale w sumie z pierwszego sie ucieszyli
 
Ja studia tez konczylam z brzuchem.. :) w styczniu rok sie mial konczyc a ja mialam na styczeń termin.. A urodzilam w listopadzie i udało sie skonczyc z pomoca kolezanki i promotor pomogl zalatwiac przelozenie obrony pracy inżynierskiej.. Dasz rade.. Ja sie tez balam powiedziec bo plany na zycie inne były ale w sumie z pierwszego sie ucieszyli

Znaczy wiesz, jestem mężatką od ponad roku, mieszkamy na swoim, studia to są już magisterskie ostatni rok, obrony są w czerwcu/lipcu, albo jak coś to nawet we wrześniu, więc nie martwię się, że nie damy rady czy, że się nie obronię na czas, ale moja mama zawsze ma swoje zdanie i przekonania i będzie ciężko...
 
U nas to pierwszy raz, więc jeszcze nie mamy żadnych doświadczeń, ale moi rodzice są młodzi, moja mama ciągle opowiada, że jeszcze nie ma być babcią, a ja mam ostatni rok studiów do skończenia i wiem, że będzie się wściekać, bo "nie tak to miało wyglądać"...

Pewnie tak tylko mówią, a jak się dowiedzą to się ucieszą [emoji6] moja mama jest ode mnie starsza o 20 lat wiec jak urodziłam to miała 44 lata a wiem, że wcześniej też by się ucieszyła


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry