reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Łoooo matko znowu temat jedzenia.
Ja dzisiaj na urodzinach zjadłam kawałeczek tortu -dosłownie na łyżeczce i pol kawałka ciasta. Było tak pyszne ze zamilkła z wrażenia. ZazdrosCze wam jedzenia. Dodam ze zalałam ciastko kawa i ponad litrem wody. Cukier w normie.

Dobranoc [emoji846]

Co do wózka to gdzie te zdjęcia??? Chyba ze pominęłam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja dopiero zaczęłam jeść... schudłam 7kg z powodu wymiotów. Jeśli do kolejnej wizyty nic nie przytyje to miał być szpital ale chyba już mi nie grozi pewnie się coś podniosło skoro zaczęłam jeść

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas kolejny dzień paskudy się zapowiada. Chyba czas się na śniadanie mobilizować, ale ciężko z łóżka wyjść. Mój na rybach.
 
Ja jestem ważona na każdej wizycie.
Na pierwszej miałam 57,4kg, na drugiej 57,9kg, na trzeciej 58,3kg a we wtorek będzie czwarta wizyta i się okaże :p
 
Dzień dobry :)

Ja jeszcze nie kupuję, jest jeszcze czas.

Gniję w łóżku, brzydko za oknem, dziś dzień lenistwa.
 
Powiem szczerze że nie wiem ile ważę, dziwię bo lekarz nie zważył mnie ani w dwóch wizyt w szpitalu też tego nie robili. Mieszczę się w ciuchy więc chyba nic nie przytyłam. I tak dziwię się że bardziej nie schudłam bo jem tylko jogurty i staram się pożywny obiad a pomiędzy objadam się owocami. Zazdroszczę wam że tak mało ważycie. Po pierwszej ciąży miałam 20+ schudłam szybko bo karmiłam ale po roku przytyłam, zaczęło się jak wróciłam do pracy, siedzący tryb życia i odkąd osiągnęłam wagę 70kg przy wzroście 157 omijałam wagę szerokim łukiem. Walczyłam z tym ale na marne. Po 30tce przemiana mi się zmieniła.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam już full ciuchów ale pomieszane z dziewczęcymi więc chyba z połowa odpadnie. Wszystko ładnie poukładane i opisane rozmiarami a będę musiała jeszcze to wszystko poprac i znów poukładać [emoji14]

3jgxskjosc311c31.png
 
Do góry