reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Czesc dziewczyny:)

U nas tez pelno sniegu zimno wieje i tez lezy w lozku:)
Ja jeszcze tez nic nie kupuje poczekam do wizyty w ktorej sie dowiem płeć:) ja tez bede miec pełno ciuszkow dla dziecka czy chłopak czy dziewczyna:) mam duza rodzine i kazda co roku ma dzidzie więc ciuszki wracają:) jedyne co bede musiala sobie kupić to wozek:) choc nie wiadomo czy jeszcze nie dostane jakis:)
3jgxhqvk0aa9pnee.png
 
reklama
Czesc dziewczyny:)

U nas tez pelno sniegu zimno wieje i tez lezy w lozku:)
Ja jeszcze tez nic nie kupuje poczekam do wizyty w ktorej sie dowiem płeć:) ja tez bede miec pełno ciuszkow dla dziecka czy chłopak czy dziewczyna:) mam duza rodzine i kazda co roku ma dzidzie więc ciuszki wracają:) jedyne co bede musiala sobie kupić to wozek:) choc nie wiadomo czy jeszcze nie dostane jakis:)
3jgxhqvk0aa9pnee.png
Zazdraszczam sniegu, u mnie nie było go już od kilku zim :( a tęsknię za taką prawdziwa śnieżna zima.

3jgxskjosc311c31.png
 
Powiem szczerze że nie wiem ile ważę, dziwię bo lekarz nie zważył mnie ani w dwóch wizyt w szpitalu też tego nie robili. Mieszczę się w ciuchy więc chyba nic nie przytyłam. I tak dziwię się że bardziej nie schudłam bo jem tylko jogurty i staram się pożywny obiad a pomiędzy objadam się owocami. Zazdroszczę wam że tak mało ważycie. Po pierwszej ciąży miałam 20+ schudłam szybko bo karmiłam ale po roku przytyłam, zaczęło się jak wróciłam do pracy, siedzący tryb życia i odkąd osiągnęłam wagę 70kg przy wzroście 157 omijałam wagę szerokim łukiem. Walczyłam z tym ale na marne. Po 30tce przemiana mi się zmieniła.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Moja siostra długo i wiele razy sama walczyła z wagą i teraz pięknie schudła, już ponad rok trzyma wagę- pomógł dopiero dietetyk- dobrał dietę pod jej tryb życia i upodobania, wszystko ładnie rozpisał. Nie chodziła głodna, nie jadła nic czego nie lubi. Także polecam. Ja po ciąży jak nie utrzymam satysfakcjonującej wagi, to też idę.
Wielu pomaga już samo pilnowanie by jeść co 3h. I ważne by się nie głodzić, dużo pić i oczywiste ograniczyć słodkie, alkohol i przetworzone. Jak to mówią nie tyje się od ciąży, ani z powodu wieku- tyje się od jedzenia. Po prostu jesz nieprawidłowo i tyle. Bo dieta musi dostarczać odpowiedniej liczby kalorii względem trybu życia, być zbilansowana i zrównoważona, różnorodna i dopasowana pod schorzenia (typu problemy z tarczycą), alergie, nietoletancje
 
To zapraszam do Zakopanego:) a gdzie to mieszkasz ze nie ma sniegu u was? :\ nie wyobrażam sobie Swiat, zimy bez sniegu:\
W większości kraju poza górami, suwalkami i niektórymi krańcami wschodnimi nie ma śniegu, zwłaszcza na święta. Ja też nie pamiętam. W zeszłym roku było ciutkę u teściów pod Zamościem, ale bez szału. A we Wrocławiu tradycyjnie nic
 
Dziewczyny, a macie juz te brozowa kreske? :) ja kurcze od kąd jem ten duphaston mam owlosiony brzuch hehe normalnie jak facet mam nadzieje że jak go skoncze jesc to zniknie mi to:)
 
Dziewczyny, a macie juz te brozowa kreske? :) ja kurcze od kąd jem ten duphaston mam owlosiony brzuch hehe normalnie jak facet mam nadzieje że jak go skoncze jesc to zniknie mi to:)
U mnie brak. W pierwszej miałam późno. Teraz to pewnie nie będzie widać jej, bo już mi się zaczęły robić siniaki od zastrzykiem z jednej strony
 
reklama
W większości kraju poza górami, suwalkami i niektórymi krańcami wschodnimi nie ma śniegu, zwłaszcza na święta. Ja też nie pamiętam. W zeszłym roku było ciutkę u teściów pod Zamościem, ale bez szału. A we Wrocławiu tradycyjnie nic
Dla mnie to dziwne zjawisko bo ja to nauczona jestem że jest pelno sniegu:) i dla niektórych brak sniegu to norma a dla mnie norma jest to ze czasem napada tyle sniegu u nas ze jest na wysokości samochodu:) wiele razy sie spoznilam do pracy bo auta znalesc nie moglam hehehe:)
 
Do góry