reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja się na chicco bardzo zawiodłam, wózek podczas podbijania złamał się na pół, serwis stwierdził, że źle używałam i nie uwzględnił gwarancji :angry: Widać za wysokie mamy krawężniki:wściekła/y:

Też jestem wiecznie głodna, najadam się właściwie tylko mięsem i to tłustym. Próbowałam przekąski między posiłkami i w efekcie ciągle coś rzułam aż zamieszkałam w kuchni. A przy tym jestem zła bo głodna. Piję dużo, nie pomaga, woda jeszcze wzmacnia apetyt. Właśnie zjadłam dwa talerze zupy ogórkowej, zagryzionej chlebem, leżę i co słyszę... burczenie. W nocy jak idę siku też burczy glodomór :sorry2:
Mam dokladnie tak samo:)
 
reklama
Dobrze, że mi już nie chce się tak bardzo jeść jak wcześniej, bo jak ostatnio zobaczyłam swoją wagę to się lekko zleklam

3jgxskjosc311c31.png
 
Duzo przytylyscie dziewczyny? Czy waga stoi czy któraś schudla?
Ja np nadrabiam to co stracilam.. Ale jakos nie bede sie pozniej ograniczac na zachcianki:)
 
Duzo przytylyscie dziewczyny? Czy waga stoi czy któraś schudla?
Ja np nadrabiam to co stracilam.. Ale jakos nie bede sie pozniej ograniczac na zachcianki:)

Wlasnie mialam pytac o to samo! Ja nie mialam wymiotow ani razu, jadlam roznie i waga wlasciwie poszla w gore o jakies 400g tylko. Cos czuje, ze sie to zmieni, bo mam wilczy apetyt ostatnio :-) a jak u Was dziewczyny z waga?
 
W sumie pierwsze3 mies sie nie tyje duzo prawie nic. Ja zjechalam z 58kg na 55.5 kg ale temu ze 4 tyg wymiotowalam a teraz kolo 57kg :) w 1 ciazy przytylam20kg:) lubie zjesc w ciazy:) a tym bardziej zedla moich rodzicow pierwszy byl to wnuk to pchali we mnie :) ale teraz czuje ze az 20kg nie przytyje
 
Ja w poprzedniej przytyłam 6kg, dzień po CC nie było widać, że byłam w ciąży a po 2tygodniach ważyłam 3kg mniej niż na starcie. Niestety po pół roku już wróciłam do 61kg, a to dla mnie trochę sporo przy moim 1.54
 
Ja się na chicco bardzo zawiodłam, wózek podczas podbijania złamał się na pół, serwis stwierdził, że źle używałam i nie uwzględnił gwarancji :angry: Widać za wysokie mamy krawężniki:wściekła/y:

Też jestem wiecznie głodna, najadam się właściwie tylko mięsem i to tłustym. Próbowałam przekąski między posiłkami i w efekcie ciągle coś rzułam aż zamieszkałam w kuchni. A przy tym jestem zła bo głodna. Piję dużo, nie pomaga, woda jeszcze wzmacnia apetyt. Właśnie zjadłam dwa talerze zupy ogórkowej, zagryzionej chlebem, leżę i co słyszę... burczenie. W nocy jak idę siku też burczy glodomór :sorry2:
Mam ochote na ogorkowa

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wpadaj, mam cały gar :-D

Wiem ile przytyłam, 2 kg miesięcznie. Identycznie tyłam w poprzedniej ciąży.

Och, muszę zrobić oponki serowe, lecę do kuchni :D
 
reklama
Do góry