reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

Ja to się nawet zastanawiam czego NIE kupować a nie co kupić :-D Chociaż nic nie mamy, wszystko rozdałam. Miałam więcej nie pakować się w to szaleństwo :-D

@tysia123 ja mam takie fajne łóżko z nakładką na barierki i to pełniło funkcję przewijaka. Tego łóżka już nie rozłożymy, myślę jak obejść ten zbędny mebel :D Mam taki duży narożnik...:-D

Wózek kupimy ale niedrogi, klasyczny, na paskach, z dużą gondolą. Wszystkie te trzy w jednym to jakaś pomyłka była. Dopiero spacerówkę wybierzemy lepszą. Zresztą jestem wielbicielką chusty, to będzie nasz główny środek transportu.
Ja miałam mieć tylko dwójke dzieci powoli chciałam oddawac rzeczy dobrze że się wstrzymalam :tak: wozek jedynie musimy kupić marzy mi się bugaboo donkey duo ale napewno nowego nie kupimy bo cena jest masakryczna :errr: A swoją drogą będę śmiesznie wyglądac z podwójnym wózkiem przy 1.55 cm wzrostu :growl:
 
reklama
Dziwnie będę się czuła z trojka dzieci jak przyjadę do Polski słyszałam że rodzina 3+ to już patologia u nas raczej patrzą na to normalnie standard raczej jest 4 dzieci aż boję się zadzwonić do mamy i jej powiedzieć że jestem w ciąży bo ostatnio mówiła macie dwójke i wystarczy :eek:
 
Ja się nieśmiało przywitam.
2tygodnie temu zobaczyłam dwie kreski na teście, a dziś bijące serduszko na USG. Wg om 5t6dc, wg pomiarów 6t1dc
Nie wiem czy będzie mi dane zostać tu do końca- mam taką nadzieję.

To moja 6 ciąża. Mam córkę z niskorosłością-3lata, urodzoną miesiąc przed czasem z hipotrofią, a u mnie stan przedrzucawkowy. Wcześniej poronienie zatrzymane ciąży bliźniaczej, a po corce 3straty w tym ciąża pozamaciczna.
Mam zdegenerowany genotyp (córka także)- translokację, stąd moje niepowodzenia położnicze i tak naprawdę dopiero jak urodzę, będzie wiadomo czy jest w miarę dobrze.

Także na razie u mnie umiarkowany optymizm.
Witaj kochana! Oj nie masz łatwo. Trzymam kciuki aby tym razem wszytko było w porządku! Corcia przyjmuje hormon wzrostu? Kiedy mialam kolegę który również choruje na niskoroslosc. I przyjmował taki hormon. Byl tylko trochę niższy od nas swoich rówieśników.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj kochana! Oj nie masz łatwo. Trzymam kciuki aby tym razem wszytko było w porządku! Corcia przyjmuje hormon wzrostu? Kiedy mialam kolegę który również choruje na niskoroslosc. I przyjmował taki hormon. Byl tylko trochę niższy od nas swoich rówieśników.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jesteśmy w trakcie diagnostyki. W marcu jeszcze jeden test i rezonans. W lipcu kończy 4lara i wtedy będą mogli złożyć wniosek na komisji, żeby hormon był z refundacją
 
Dziwnie będę się czuła z trojka dzieci jak przyjadę do Polski słyszałam że rodzina 3+ to już patologia u nas raczej patrzą na to normalnie standard raczej jest 4 dzieci aż boję się zadzwonić do mamy i jej powiedzieć że jestem w ciąży bo ostatnio mówiła macie dwójke i wystarczy :eek:
Mysza.. Dokladnie tak jest! Kiedyś jak byliśmy na wakacjach w pl. Wzielismy swoje dzieci i 2 kolegów do kina... To nas palcami wytykali i pytali czy wszystkie nasze! Mozw nie tyle co patologia.. Ale słyszeliśmy głupie teksty ze na antykoncepcję nasnie stac [emoji23] [emoji23] [emoji23] albo teksty : Tym to się musi pogodzić. W południowej Irlandii 4 to tez raczej standard.. Nikt na to zle nie patrzy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mysza.. Dokladnie tak jest! Kiedyś jak byliśmy na wakacjach w pl. Wzielismy swoje dzieci i 2 kolegów do kina... To nas palcami wytykali i pytali czy wszystkie nasze! Mozw nie tyle co patologia.. Ale słyszeliśmy głupie teksty ze na antykoncepcję nasnie stac [emoji23] [emoji23] [emoji23] albo teksty : Tym to się musi pogodzić. W południowej Irlandii 4 to tez raczej standard.. Nikt na to zle nie patrzy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze że ja jestem taka że mnie nie interesuje opinia innych mam gdzieś że ktoś będzie mówił że 3 to już napewno nie planowane a tu błąd :-) :);):D
 
AAA a jeśli chodzi i rzeczy dla dzidzi.. To będę kupować wszytko używane. Przy synu wszytko mieliśmy nowe... I teraz uważam ze to byl calkowicie zbędny wydatek. Wiadomo ze cos tam nowego kupie.. Ale nie bede szalec. Wózek i fotelik kupie używany. Lozeczko tez. Tylko materac i pościel nowa. Mi sie podobają wózki quinny i takiego bede szukać. Bo mutsy-nie na moja kieszeń. Po synku mamy tylko kojec którego nie chcialam sprzedać wiec juz mam ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się nieśmiało przywitam.
2tygodnie temu zobaczyłam dwie kreski na teście, a dziś bijące serduszko na USG. Wg om 5t6dc, wg pomiarów 6t1dc
Nie wiem czy będzie mi dane zostać tu do końca- mam taką nadzieję.

To moja 6 ciąża. Mam córkę z niskorosłością-3lata, urodzoną miesiąc przed czasem z hipotrofią, a u mnie stan przedrzucawkowy. Wcześniej poronienie zatrzymane ciąży bliźniaczej, a po corce 3straty w tym ciąża pozamaciczna.
Mam zdegenerowany genotyp (córka także)- translokację, stąd moje niepowodzenia położnicze i tak naprawdę dopiero jak urodzę, będzie wiadomo czy jest w miarę dobrze.

Także na razie u mnie umiarkowany optymizm.

Kochana, tym razem bedzie dobrze [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakby nam się trafił drugi syn to też praktycznie wszystko mam.. [emoji3] z jeden strony fajnie, a z drugiej to.. uwielbiałam te dziecięce zakupki hihi [emoji16]
Piszecie, że w Polsce 3 dzieci to dużo i patologia ale ja wam powiem, że coraz częściej moi znajomi świadomie decydują się na 3 dziecko i mnie osobiście też się taki model rodziny podoba [emoji6]
Wiecie co.. dzisiaj musiałam sobie obiad w pracy kupić.. taka głodna byłam.. zreszta co chwile jestem głodna [emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
My będziemy musieli kupić wszystko, bo nie mamy jeszcze nic :D

A co do informowania to nas też czeka przeprawa z moimi rodzicami. Teściowie i tak mają to w nosie, ale moi rodzice nie będą zadowoleni...to będzie trudna rozmowa
 
Do góry