reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

O kurczę nie wiem ale był raczej normalnym dzieckiem nie niskim ani wysokim ale one są naprawdę bardzo malutkie rowerki zobacz sobie na Google I super wygodne co prawda trochę kosztują ale warto później też można sprzedać ewentualnie
Moj jest za niski jak na swoj wiek (84cm) na wiosne bedziemy szukac rowerku bo teraz to bez sensu i tak musze lezec i odpoczywac zeby bylo ok z druga dzidzia. Ale dzieki zapisalam sobie nazwe:) poszukam jakis sklep zeby "przymierzyć"
 
reklama
A no i wlasnie.. Od wrzesnia przyszlego roku zaczynamy przygode z przedszkolem i jest kawalek pieszo (prawka nie mam)
Znam ten ból my też nie mamy nikogo do pomocy nawet jak młodszy śpi to muszę to budzić i ubierać bo czas wyjść zazdroszczę osobom które mogą chociaż na chwilę z kimś zostawić dzicko
 
To będzie straszne.. Budzic nawet jak spi
Najwygodniej mieć jedno dziecko :blink: ja myślałam że będę miała dwójke o trzecim nawet nie było mowy ale ostatnio z mezem mówimy że fajnie byłoby mieć taka wesoła gromadke i w sumie powiedzieliśmy że jak nie zajde w ciąże przy dwóch cyklach to zostaniemy przy dwójce i zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu w szoku byłam o pierwsze dziecko staraliśmy się rok drugie w drugim cyklu zaczęłam w ciąże szczególnie że mam macice tylozgieta i lekarz mi powiedział że mogę mieć problemy z zajściem :mad:
 
Ja na usg z IP mam napisane ze tylozgieta macica.. Chcialam zostac przy jednym a jak zaszlam w druga i byla pusta i usunieta to chcialam juz miec to drugie
 
U mnie sytuacja też podobna jestem w trzeciej ciąży z pierwszym dzieckiem wszystko na tip top z drugim dzieckiem praktycznie nic nie kupiliśmy bo też jest chłopiec i mieliśmy praktycznie wszystko teraz zobaczymy jak to będzie ale czuje że będzie trzeci chłopak :-) :)

Ja to się nawet zastanawiam czego NIE kupować a nie co kupić :-D Chociaż nic nie mamy, wszystko rozdałam. Miałam więcej nie pakować się w to szaleństwo :-D

@tysia123 ja mam takie fajne łóżko z nakładką na barierki i to pełniło funkcję przewijaka. Tego łóżka już nie rozłożymy, myślę jak obejść ten zbędny mebel :D Mam taki duży narożnik...:-D

Wózek kupimy ale niedrogi, klasyczny, na paskach, z dużą gondolą. Wszystkie te trzy w jednym to jakaś pomyłka była. Dopiero spacerówkę wybierzemy lepszą. Zresztą jestem wielbicielką chusty, to będzie nasz główny środek transportu.
 
Hej dziewczyny. Wieczorem nadrobie co tam naskrobałyście. Wczoraj wrocilam do pracy i oczywscie sezon grypowy w pełni. Co druga osoba przychodzi z recepta na antybiotyk no i niestety dzisiaj już boli mnie gardło... jutro musze być w pracy bo mamy zebranie, chciałabym dać rade do piątku, ale jak mnie rozłoży bardziej to to pierdziele i zostane w domu... nienawidze jesieni ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Wieczorem nadrobie co tam naskrobałyście. Wczoraj wrocilam do pracy i oczywscie sezon grypowy w pełni. Co druga osoba przychodzi z recepta na antybiotyk no i niestety dzisiaj już boli mnie gardło... jutro musze być w pracy bo mamy zebranie, chciałabym dać rade do piątku, ale jak mnie rozłoży bardziej to to pierdziele i zostane w domu... nienawidze jesieni ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja się jej wręcz boję, odkąd młodą atakuje krztusiec i sprzedaje go mi. Na początku roku wszyscy zaraziliśmy się zapaleniem płuc. To był koszmar. Boję się powtórki. Nie teraz.
 
reklama
Ja się nieśmiało przywitam.
2tygodnie temu zobaczyłam dwie kreski na teście, a dziś bijące serduszko na USG. Wg om 5t6dc, wg pomiarów 6t1dc
Nie wiem czy będzie mi dane zostać tu do końca- mam taką nadzieję.

To moja 6 ciąża. Mam córkę z niskorosłością-3lata, urodzoną miesiąc przed czasem z hipotrofią, a u mnie stan przedrzucawkowy. Wcześniej poronienie zatrzymane ciąży bliźniaczej, a po corce 3straty w tym ciąża pozamaciczna.
Mam zdegenerowany genotyp (córka także)- translokację, stąd moje niepowodzenia położnicze i tak naprawdę dopiero jak urodzę, będzie wiadomo czy jest w miarę dobrze.

Także na razie u mnie umiarkowany optymizm.
 
Do góry