reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Caltha ja tez w poprzednich ciazach nie miałam absolutnie żadnych zachcianek za to teraz nadrabiam wszystko [emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Megi kciukasy wszystkie będziemy trzymać [emoji3] dasz rade[emoji106]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wy ciągle o tym jedzeniu a ja tak muszę uważać co jem bo jak coś nie pasuje to zaraz out do kibelka. Głównie to jogurty pije jem no i staram się obiady normalnie jeść pomiędzy owoce i rodzynki. Pieczywo mi się odbija, wiecie czym mogłabym je zastąpić ale żeby nie było na mące???? Słodkie mi nie wchodzi , ciasta w ogóle ewentualnie jakieś cukierki ale to tak jeden na dzień. Masakra ja już chce normalnie jeść.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natalia ja wafle ryżowe, słone krakersy, suchy chleb... tez miałam masakre z wymiotami... juz nie wierzyłam ze kiedykolwiek minie... teraz jest znacznie lepiej, nie jest rewelacyjnie ale umiem juz jeść

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaki wozek kupilas? Ja wiem, ze jest wczesnie, ale tez powoli chodzi mi cos po glowie :-D

Emmaljunga z wielka gondola. W porównaniu z poprzednim wózkiem ten jest wielki[emoji846] i ciężki. Polecam dla mam które mieszkają w domach lub z windą.
Jest cudowny [emoji6]

@likithgoth to jak po iście królewskiej uczcie całkiem przyzwoity wynik [emoji847]

Gosia super ze możesz spacerować!!!

Miłego dnia życzę.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emmaljunga z wielka gondola. W porównaniu z poprzednim wózkiem ten jest wielki[emoji846] i ciężki. Polecam dla mam które mieszkają w domach lub z windą.
Jest cudowny [emoji6]

@likithgoth to jak po iście królewskiej uczcie całkiem przyzwoity wynik [emoji847]

Gosia super ze możesz spacerować!!!

Miłego dnia życzę.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Którą kupiłaś? Też miałam- petarda wózek.
Wrzuć w wątek wózkowy ;)
 
Dziekuje dziewczyny :) jestescie wspaniale!! nie wiem co sie ze mna dzieje w czasie ciazy. Ale mam problem z zapamiętywaniem, brakuje mi nagle słowa, albo jak ktos mi przerwie to zapominam o czym mówiłam. Nauka na obrone to byla męka :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziekuje dziewczyny :) jestescie wspaniale!! nie wiem co sie ze mna dzieje w czasie ciazy. Ale mam problem z zapamiętywaniem, brakuje mi nagle słowa, albo jak ktos mi przerwie to zapominam o czym mówiłam. Nauka na obrone to byla męka :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kisiel ciążowy z mózgu- też to mam ;)
 
Do góry