reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Nast 95 nie wiem co mam powiedziec . bardzo mi przykro. Wiem ze w tej chwili pocieszanie niewiele pomoze tule cie poprostu mocno do serducha trzymaj sie mocno.
 
A co do porodow to mialam cesarke.dostalam wczesniej skierowanie na nia ale poszlam wczesniej bo mnie bole wziely i od razu mnie wzieli bo dziecko mialo 4.550 wiec kluske urodzilam porod wspominam w miare dobrze .
 
Ja zle porod wspominam.. Nie moglam miec synka obok :( i to byl najwiekszy bol. A potem powrot do domu bez dziecka i codzienne dojazdy do szpitala.
Ciezki okres to byl
 
Droga Kropeczko,

Zagłębiłam się w Waszą wcześniejszą korespondencję i widziałam, że wahasz się kiedy wybrać się do lekarza.

Chyba w dość zbliżonym terminie udało się Nam zaciążyć :) Ja ostatnią miesiączkę miałam 30.07
Jak zobaczyłam pozytywny test ciążowy czym prędzej zadzwoniłam do lekarza, że koniecznie muszę do niego przyjść, najlepiej to od razu. Lekarz sprowadził mnie na ziemie i powiedział, żebym przyszła dopiero 14.09. Wytłumaczył, że wcześniejsza wizyta nie ma sensu. No ale .. upragniona pierwsza ciąża, uparta Ola poszła do innego lekarza. I się rozczarowałam i bardzo zasmuciłam.
Na USG pęcherzyk jest,ale serducho nie bije bo jest za wcześnie ... Strasznie się zdenerwowałam..
podobno to jest normalne. Nie ma sensu iść wcześniej niż 6-7 tc.

Trzymam kciuki, że jak pójdziesz to już usłyszysz serducho!!!
Hej,no ja oczywiscie tez nie wytrzymalam:)
Widac Ole tak maja :laugh2:
Teraz byle do poniedzialku ,mam nadzieje ze zobacze pieknie bijace serduszko :)
 
reklama
Dziękuję za miłe przyjęcie :)

Jeny, jak czytam ilescie czasu rodzily to mi sie kiszki skracają

zem3j44j4b8qvg9a.png
o rany, mi też, na razie staram się nie myśleć o tym, w sensie skupiam się na tym co teraz ;)

@Fabimama mam wyniki.. Czerwone krwinki podwyższone. Ale to co zawsze bylo zle teraz jest ok.

W koncu pofarbowalam wlosy bo odrost juz razil
właśnie, jak to jest z farbowaniem w ciąży? bo ja chciałam farbować włosy po wakacjach [wypłowiały mi strasznie + odrost], ale właśnie te oto wakacje okazały się bardzo owocne ;) gdzieś przeczytałam, że niby w 1 trymestrze nie farbować i poczekać do drugiego, ale nie mogę już na siebie patrzeć...
Brak wzrostu pęcherzyka przez ten tydzień, w środku nadal pusty. Mam czekać do tygodnia, jak nie zacznę samoistnie ronić, to mam przyjść po skierowanie do szpitala. Szans pani doktor mi nie dała już do pozytywny rozwój sprawy :(

Powodzenia życzę Wam wszystkim i na tą chwilę żegnam się z Wami kochane.

przykro mi bardzo :( :( :(

Hej, mi też wychodzi termin na 15.05 :) ja mam wizytę teraz w czwartek

to może ja za długo czekam... termin wychodzi na 12.05, do lekarza chciałam iść w przyszłym tygodniu albo jeszcze następnym, tak żeby już na pewno było na co patrzeć :)


Pytanko - chodzicie do gina ze swoimi mężczyznami? Mój mąż bardzo by chciał iść nawet już na to pierwsze badanie, mimo, że mu mówię, że teraz to nic nie będzie widać [mści się teraz na mnie oglądanie z nim tych wszystkich amerykańskich komedii i seriali, gdzie idą na pierwsze badanie, patrzą romantycznie w ekran, w tle leci nastrojowa muzyka, a dziecko niemalże już do nich macha ;) ]
 
Do góry