reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Za 5 minut wchodzę, jestem przerażona...
Czekamy na wiesci

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
witajcie :) jestem tu nowa i zielona z tematem. To moja pierwsza ciąża i totalne zaskoczenie bo mam dopiero 20 lat. Ja dziś właśnie upewniłam się,że będę mamą <3 planowo będzie to 10 maj, 12-tego maja miałam brać ślub, trochę się wszystko skomplikowało, trzeba ślub przenieś, teraz muszę przyzwyczaić się do nowej roli.. <3
ps. wybaczcie jeśli czasem zapytam o rzeczy oczywiste,ale chce się upewnić :)
Wszytko bedzie dobrze :) ja byłam w Twoim wieku jak mojego synka urodziłam :) pytaj śmiało ;)
Za 5 minut wchodzę, jestem przerażona...
Trzymam kciuki!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brak wzrostu pęcherzyka przez ten tydzień, w środku nadal pusty. Mam czekać do tygodnia, jak nie zacznę samoistnie ronić, to mam przyjść po skierowanie do szpitala. Szans pani doktor mi nie dała już do pozytywny rozwój sprawy :(

Powodzenia życzę Wam wszystkim i na tą chwilę żegnam się z Wami kochane.
 
Brak wzrostu pęcherzyka przez ten tydzień, w środku nadal pusty. Mam czekać do tygodnia, jak nie zacznę samoistnie ronić, to mam przyjść po skierowanie do szpitala. Szans pani doktor mi nie dała już do pozytywny rozwój sprawy :(

Powodzenia życzę Wam wszystkim i na tą chwilę żegnam się z Wami kochane.
Kochana tulam mocno. Życzę Ci duzo sił i powodzenia oraz wiary.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry