reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Nast95, trzymam kciuki za wizytę !!
Niebieskooka, łącze się w bólu.. u mnie mega katar w piątek a dziś zapchany nos [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A mnie juz brzuch sie pojawil i ciwgle chodze jak napompowana .Mlody nie chodzi do przedzkola bo chory i jest strasznie meczacy mama nie spij mama wstawaj .A jeszcze musze z nim ro dentysty bo dziurka mu sie robi w zabku .nie da polezec moj syn achh
 
Hej, jestem po wizycie na usg.
Okazało się, ze zgodnie z usg to: 6tc +1, mi pozuje aplikacja: 6+5; niestety "zarodek?" ma tylko 4,2mm i nie portafiła nic wiecej mi powiedziec. Kazała przyjsc za tydzień i sprawdzic bhcg czy rośnie.
Jestem pełna czarnych mysli :(
 
Hej, jestem po wizycie na usg.
Okazało się, ze zgodnie z usg to: 6tc +1, mi pozuje aplikacja: 6+5; niestety "zarodek?" ma tylko 4,2mm i nie portafiła nic wiecej mi powiedziec. Kazała przyjsc za tydzień i sprawdzic bhcg czy rośnie.
Jestem pełna czarnych mysli :(
U mnie na usg tez bylo 6+1 a bylam 6+4 i bylo 4mm.
A mowil cos o serduszku?
 
reklama
Do góry