reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Udalo sie Mlodemu pobrać krew.. Teraz czekam na wyniki. Do 14 beda do druku, już się boję..
Na sniadanie naleśniki z twarogiem ;) a jak wam sie dzień zapowiada
 
Witajcie, weekend jakoś spokojniej zniosłam, ale dzisiaj nerwy mnie roznoszą totalnie. Wizytę u mojego gina miałam na jutro dopiero, ale postanowiłam pójść jednak prywatnie. Liczę po prostu na lepszą opiekę i lepszy sprzęt. Tak więc dzisiaj o 19 wszystko się okaże. Boję się niesamowicie, że potwierdzi się najgorsze.

A co tam u Was? Widzę, że kilka dziewczyn przybyło i gratuluję serdecznie. Mam nadzieję, że nic złego się nie wydarzyło przez te kilka dni i wszystkie są w komplecie :)
 
Cześć dziewczyny :)
Gratulacje dla nowych majówek :)
Troszkę mnie tu nie było a to przez to, że mój przedszkolak chorował a teraz oczywiście przeszło na mnie:dry: i siedzę zasmarkana do pasa:oo:
@Dagaa11 z tego co pamiętam, pracujesz w aptece, mam do ciebie małe pytanie odnośnie Vitapil mama. Co o nim myślisz? orientujesz się czy w ciąży można brać? Albo co poleciła byś mi na wypadanie włosów? Boję się że za chwilę będę łysa :szok:
Dziś dzień zapowiada się nawet dobrze, wyszło słoneczko więc jest więcej energii, po południu mam zebranie w przedszkolu.
Czy tylko ja mam tak późno pierwszą wizytę u gina ?o_O
 
Cześć dziewczyny :)
Gratulacje dla nowych majówek :)
Troszkę mnie tu nie było a to przez to, że mój przedszkolak chorował a teraz oczywiście przeszło na mnie:dry: i siedzę zasmarkana do pasa:oo:
@Dagaa11 z tego co pamiętam, pracujesz w aptece, mam do ciebie małe pytanie odnośnie Vitapil mama. Co o nim myślisz? orientujesz się czy w ciąży można brać? Albo co poleciła byś mi na wypadanie włosów? Boję się że za chwilę będę łysa :szok:
Dziś dzień zapowiada się nawet dobrze, wyszło słoneczko więc jest więcej energii, po południu mam zebranie w przedszkolu.
Czy tylko ja mam tak późno pierwszą wizytę u gina ?o_O
Kochana odezwe sie na priv :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, weekend jakoś spokojniej zniosłam, ale dzisiaj nerwy mnie roznoszą totalnie. Wizytę u mojego gina miałam na jutro dopiero, ale postanowiłam pójść jednak prywatnie. Liczę po prostu na lepszą opiekę i lepszy sprzęt. Tak więc dzisiaj o 19 wszystko się okaże. Boję się niesamowicie, że potwierdzi się najgorsze.

A co tam u Was? Widzę, że kilka dziewczyn przybyło i gratuluję serdecznie. Mam nadzieję, że nic złego się nie wydarzyło przez te kilka dni i wszystkie są w komplecie :)
Ja rowniez trzymam kciuki, zeby bylo dobrze. Moja druga wizyta dopiero za tydzien i juz powoli psychicznie wysiadam hehe ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry