reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Link do: caltha aaa a ja cos myslalam ze macie ten chormon w styczniu:) daj znac jak bedziecie juz go miec i jakie beda efekty. U nas co prawda oskiemu siusiak nie rośnie ale zauważyłam ze rozmiar 56 jest juz na niego. Malutki rośnie do gory. Robi sie taki fajny:)

Link do: kjsko wlasnie kochana nie moge go gdzie indziej skonsultować bo on jest w krk i nie moge go zabrac.nie teraz.. Ehhh masakra.. Jak sobie to przypomnę to mi się ryczec chce ze on przez nia cierpiał...:\

Dziewczyny u nas Ospa!!!! Nie mogę jechać do Oskiego bo sie boja.. A wolą nie ryzykowac moim przyjazdem.. Co prawda przeszłam ospe.. Ale mowia ze wola dmuchać na zimne.. Ze Oskiemu nic sie tam nie dzieje. A po za tym mówią ze Ospa dla dziecka to ważne przeżycie poniekąd i chcą zebym z nim byla..
 
U nas tylko berodual,8/14/20 ta jak jest zle z plucami.. 2cm soli i 5kropel.. Teraz oski ma tylko o 8/20 .
 
Dziewczyny dalam mojej Laurze na ząbkowanie o 17tej 1,25ml ibum, i później znowu o 20.30. Z głowy mi wyleciało, że podałam prędzej jej. Temperature ma wporzadku i żadnych innych objawów niepożądanych. Nie wiem co mam robić. Czy jechać na pogotowie czy obserwować ją?
 
Obserwuj, minely 3h, mysle, ze wszystko bedzie w porzadku. A czemu w ogole jej podajesz ibum?goraczkuje?
Jetka, niefajnie z ta ospa, ale nie ma co ryzykować, ze przetransportujesz wirusy.
 
Dziewczyny dalam mojej Laurze na ząbkowanie o 17tej 1,25ml ibum, i później znowu o 20.30. Z głowy mi wyleciało, że podałam prędzej jej. Temperature ma wporzadku i żadnych innych objawów niepożądanych. Nie wiem co mam robić. Czy jechać na pogotowie czy obserwować ją?

Od roczku ( 10kg) można podawać 2,5 ml a Laura chyba nie jest chudziutka z tego co kojarzę [emoji6] zreszta na opakowaniu pisze żeby nie przedawkować zalecanej normy dobowej czyli na dobę nie powinnaś przekroczyć 5ml także moim zdaniem nic jej nie będzie tylko rozciągnij sobie kolejne dawki jakoś dłużej albo jak będzie potrzeba to zamiennie paracetamol. U nas jak jest potrzeba do czopki z paracetamolu daje.
 
reklama
Od roczku ( 10kg) można podawać 2,5 ml a Laura chyba nie jest chudziutka z tego co kojarzę [emoji6] zreszta na opakowaniu pisze żeby nie przedawkować zalecanej normy dobowej czyli na dobę nie powinnaś przekroczyć 5ml także moim zdaniem nic jej nie będzie tylko rozciągnij sobie kolejne dawki jakoś dłużej albo jak będzie potrzeba to zamiennie paracetamol. U nas jak jest potrzeba do czopki z paracetamolu daje.
Ja jej podalam ten forte 200mg. A przy jej wadze 9200 to można 1,25ml. Nie no juz podawać jej nie będę dzisiaj. Podałam jej tylko, bo widziałam jak się męczy i że ja bolą te dziąsła,bo tak temperature miała ok. Teraz jej mierzyłam, ale tym bezdotykowym to ma 36,1.
 
Do góry