reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

To bardzo drogi lek. No i ma swoje skutki uboczne, jego wydawanie jest ściśle kontrolowane. Zwłaszcza, że zdarza się handel na czarnym rynku lękiem refundowanym, tzn. "patologia" potrafi sprzedawać kulturystom lek przeznaczony dla swojego dziecka
No to może wydawać go lekarzom a oni niech decydują komu podać, bo kurcze są jak widać dzieci które nie mają czasu czekać.
 
reklama
No to może wydawać go lekarzom a oni niech decydują komu podać, bo kurcze są jak widać dzieci które nie mają czasu czekać.
Nie wiem jaką drogą dla Oskara jest to załatwiane, bo też wiem, że są dzieci, które dostają po urodzeniu bez większej papierologii. Ale może Oskar to zbyt skomplikowany i nieoczywisty przypadek, a leczenie eksperymentalne. Może dlatego? Bo znam noworodki, które dostają w pierwszych dobach życia. Wiem też, że rodzice dzieci niskorosłych nie są zadowoleni z szybkości diagnostyki do hormonu w Prokocimiu
 
Nie wiem jaką drogą dla Oskara jest to załatwiane, bo też wiem, że są dzieci, które dostają po urodzeniu bez większej papierologii. Ale może Oskar to zbyt skomplikowany i nieoczywisty przypadek, a leczenie eksperymentalne. Może dlatego? Bo znam noworodki, które dostają w pierwszych dobach życia. Wiem też, że rodzice dzieci niskorosłych nie są zadowoleni z szybkości diagnostyki do hormonu w Prokocimiu
Prokocim dawnoj przynajmniej słynął z leczenie serduszek u dzieci, teraz chyba tez tak jest, Ja mam w rodzinie dziecko które urodziło sie bez mięśni poprzecznych brzucha, prokocim wogole ni chciał pomóc dziecku wręcz został skreślony, Warszawa wogole nie wiedziała co z nim zrobic,jedyna osoba która się zgodzila pomóc jest prof Maciejewski ( który jako pierwszy w Polsce zrobił przyczep twarzy) i on przeprowadził operacje przeszczepu chyba w Katowicach na Ligocie. Dzisiaj mały ma się dobrze i jest w pełni sprawny, Ale mama chłopca bardzo dużo się naszukala pomocy nawet poza granicami, było ryzyko że będą musieli sami zapłacić za operacje bo nie było refundacji. Na szczęście wszystko się udalo
 
U nas jest to wlasnie skomplikowane... Badania poszly do wawy,wawa wyslala do ministra i minister jak da zgode na refundacje to dostaniemy.. Bo fakt jest to drogi lek.. Wlasnie nie rozumiem dlaczego tak jest no ale jak trzeba czekac to czekamy... I fakt u Oskiego to jest jedyny ratunek i fakt jest to ryzykowne.. Bo ma fuzo sterydow i hormonow a to kolejnu hormon i skutki moga byc rozne.. Wiec moze sie boją ..
 
U nas wlasnie bali sie dac tego hormonu.. Ze nie uda sie ze szkoda fo meczyc i wogole.. Ale oski nagle zrobil sie zywszy.mocniejszy i stwierdzili ze mu go podadza.. Bo do stracenia nie mamy nic tak naprawde
 
To jest woz albo przewoz ten lek.. Albo oski sie ogarnie i zacznie rosnac tyc.. Albo bedzie ciagle taki maly az poprostu serduszko by moglo nie wytrzymac.. Dla tego to dla nas takie wazne.. W tym leku mamy nadzieje.. Bo więcej nie mamy juz czego szukac...
 
reklama
Dziewczyny wychodzimy na przepustke w ten czwartek!!!!!!!!:)) jeeee!:) oski wazy 3700g tfu tfu odpukac idzie do przodu.. Oby sie nie cofal.. Nauczylam sie wszystkiego co mam jak dawac i w pojutrze idziemy na 2 tyg do domu:) jejku tak sie ciesze.. A z drugiej strony boje. A po za tym nie mamy nic w domu.. Moze jutro zrobimy jakies szynkie zakupy na gwiazdke bo myslalam ze weekend pojezdze popatrze a tu taka niespodzianka;)

Naprawdę super trzymam kciuki aby to były bez przygód i spokojne święta .
 
Do góry