reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dzień dobry, wczoraj mała zasnęła mi o 22. Moze dlatego ze długo w dzień spała, ale w ciągu dnia zrobila dwie kupki i w nocy jeszcze jedna. Boje sie z myslami czy to przez ten antybiotyk, czy to kolejny jakiś objaw i co tu zrobic? bierze go 4 dni, powinna brac do poniedziałku.
A probiotyk dostaje?
 
reklama
Mój syn też waży prawie 9 kg i sam siada. Od urodzenia jest bardzo silny i uparty, słyszałam to od wielu lekarzy czy pielęgniarek. Siada z kolan, z czworaka, podpiera się ręką i już nic go nie zatrzyma. Robi tak nawet w nocy. Zamiast spać :sorry2: Córka usiadła w 8 m.ż. Syn nie ma zębów, córka w jego wieku miała już 4. Ona zaczęła jeść w 8 m.ż, on domaga się od 4. To zupełnie różne dwa ludziki.
 
Mój syn ważył 7400g w dniu pójścia do szpitala, czyli 5 października, ale widzę po ubraniach, że zleciał z wagi przez biegunkę :(

Mój syn dużo leży na brzuchu, prawie non stop. W nocy nawet wstaję Go kłaść na plecy, bo się przekręca i śpi na brzuszku.
 
Oj jak ja bym chciała, żeby mój tak lubił ten brzuszek jak Wasze maluchy.. U nas od razu jest ryk [emoji17]
Dzisiaj kończymy 6 miesięcy [emoji173]️
 
Najlepszego :*
A jak dostanie pod klatkę i pachy rulon to też nie wyleży? Emilka nie lubiła i ten rulon dużo pomógł od rehabilitantki.

Rehabilitant właśnie mówił, że mam kocyk zwijać w rulon i mu dawać pod pachy. Próbowałam narazie dwa razy i bez efektu.. kiedyś jeszcze poleżał chociaż chwilkę, a teraz od razu się złości.. zreszta jak go kładę na matę to od razu głowa w dół i trze dziąsłami o tą matę albo głowa na bok i ręka w buzi.. chyba, że przez zęby mi tak świruje..
 
Rehabilitant właśnie mówił, że mam kocyk zwijać w rulon i mu dawać pod pachy. Próbowałam narazie dwa razy i bez efektu.. kiedyś jeszcze poleżał chociaż chwilkę, a teraz od razu się złości.. zreszta jak go kładę na matę to od razu głowa w dół i trze dziąsłami o tą matę albo głowa na bok i ręka w buzi.. chyba, że przez zęby mi tak świruje..
Może takie rozwiązanie, by mu odpowiadało?
Link do: Lamaze Mata edukacyjna Biedronka | MALL.PL
 
reklama
Do góry