reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny. Nie wiem czy ten temat był już tutaj poruszany.. ;) chciałabym zapytać czy odstawilyscie calkiem kawę? Pracuje w biurze przy projektach i dla mnie to katorga

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
ja od razu odstawiłam, ale gin mówił ze można max 2 filiżanki dziennie i kawy i herbaty.
co prawda wczoraj zasypiałam przy biurku i mam wielka ochotę ale jakos trzymam się w postanowieniu :)

Cześć dziewczyny
Gratulacje dla kolejnego serduszka.
Ja od razu poszłam na zwolnienie po wcześniejszych ambitnych planach pracy w ciąży i moich poronieniach. Mam stresująca prace, za dużo za długo.

Znowu będę pisać o żarciu ale jak dzisiaj nie zjem śledzia w śmietanie to oszaleje. Idę zatem szykować obiad.
Miłego dnia i powodzenia na wizytach.
ja już w zeszłym tyg jadłam śledzie a i wczoraj wciągałam ogórki kiszone mam własniej roboty i ze swojej działki :)
 
Dziewczynki jak się ustawia suwaczek? Chciałabym ustawic ale dopiero po wizycie jak się dowiem, że jest wszystko ok.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry