reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

a ja planuję pracować tak długo jak tylko będę mogła bezpiecznie dla dziecka :)

@klaslaw1987 te apki różnie liczą, ja widzę, że o różnych godzinach czas im się zmienia, np w niektórych o północy, a w innych o dziwo w południe dodaje mi kolejny dzień ;)
teaz zawsze chciałam pracować ale jestem po dwóch poronieniach i nie chce ryzykować a o drugie to ciaza bliźniacza
 
reklama
ja też już na zwolnieniu z racji tego ze w 6 tyg miałam krwawienie, myślałam ze juz jest po wszystkim ale na szczęście wszystko jest dobrze :) żeby taka sytuacja się nie powtórzyła to praca nie jest wskazana..szkoda bo miałam do konca roku popracować ale trudno..dzisiaj mierzyłam ciśnienie, czy puls na poziomie 103 jest za wysoki?
 
Dzień dobry! :)

Dawno mnie tu nie było, a to dlatego że chciałam trochę psychicznie "odpocząć" przed wizytą. Co prawda czytałam Was na bieżąco ale chciałam mieć chwilę oddechu ;)

Chwalę się i ja. Wczoraj miałam wizytę, wszystko dobrze serduszko pięknie bije, jestem w 8+3 :biggrin2:
Mdłości ustąpiły, i byle do przodu :p

Witam również nowe majówki i oczywiście gratuluję serduszek ;)

zazdroszczę Wam serduszek, u mnie wizyta dopiero za tydzień :eek:
teaz zawsze chciałam pracować ale jestem po dwóch poronieniach i nie chce ryzykować a o drugie to ciaza bliźniacza
oczywiście, rozumiem, niektórzy mają warunki pracy niesprzyjające, po historii poronień też wiadomo, że wolisz dmuchać na zimne
 
zazdroszczę Wam serduszek, u mnie wizyta dopiero za tydzień :eek:

oczywiście, rozumiem, niektórzy mają warunki pracy niesprzyjające, po historii poronień też wiadomo, że wolisz dmuchać na zimne
no dmucham na zimne bo czuje się dobrze :)
pracuje tez przy biurku, praca nie stresująca ale lekarz każe mi iśc na zwolnienie bo podobno ciąża bliźniacza to duże obciążenie i z dnia na dzień mogę się poczuć żle i to ze zdwojona siła.
 
Dzień dobry! :)

Dawno mnie tu nie było, a to dlatego że chciałam trochę psychicznie "odpocząć" przed wizytą. Co prawda czytałam Was na bieżąco ale chciałam mieć chwilę oddechu ;)

Chwalę się i ja. Wczoraj miałam wizytę, wszystko dobrze serduszko pięknie bije, jestem w 8+3 :biggrin2:
Mdłości ustąpiły, i byle do przodu :p

Witam również nowe majówki i oczywiście gratuluję serduszek ;)
Super weści :)
@mono no ja czuje to samo niektórzy już są w 9-10 tyg a ja dopiero 5 tydz. 5 d.
 
Hej dziewczyny. Nie wiem czy ten temat był już tutaj poruszany.. ;) chciałabym zapytać czy odstawilyscie calkiem kawę? Pracuje w biurze przy projektach i dla mnie to katorga

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny
Gratulacje dla kolejnego serduszka.
Ja od razu poszłam na zwolnienie po wcześniejszych ambitnych planach pracy w ciąży i moich poronieniach. Mam stresująca prace, za dużo za długo.

Znowu będę pisać o żarciu ale jak dzisiaj nie zjem śledzia w śmietanie to oszaleje. Idę zatem szykować obiad.
Miłego dnia i powodzenia na wizytach.
 
reklama
Hej ja już też na zwolnieniu drugi tydzień...chciałam pracować ale lekarz mi zabronił, za dużo wirusów krąży u mnie w pracy, no i po jednej nieudanej ciąży też chuchamy na zimne ;)
Właśnie piję kawę, jedną dziennie i to nie za mocną, mój lekarz mówił że dwie dziennie można pić ale nie chce przesadzać :)
 
Do góry