reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dobry wieczor, u mnie była burza z potężną ulewą. Dziewczyny jak usypiacie swoje dzieci na wieczór? macie jakiś system> np noszenie na rekach, głaskanie itd? ja moja małą bujałam na rękach i usypiala a teraz już na nia to nie działa...
Mój usypia w kołysce. Jak ciężko mu zasnać to daje smoczek i kładę pieluszkę na głowie.
 
reklama
@kjsko ja kąpię około 20 godz później karmienie, chwila pogawędki i tak przed 22 już śpi. Kładę ją, włączam szumisia albo kołysank, smoczek, pieluszka i po kilku minutach zasypia.
@sredec1982 niestety teraz już tak będzie. Dzieciaczki są coraz mądrzejsze i ciekawe wszystkiego, więc zostaje nam tylko czekać aż zaczną się zabawiać same. Moja na szczęście, az taka marudna nie jest i czasami się sama zajmie soba[emoji12]
My już po chrzcinach, Laura jak dotąd w kosciele lubiła bywać, spała. Tak wczoraj w momencie chrztu bardzo mocno płakała. Po chrzcie nieco się uspokoiła ale była marudna. Za to na sali już fajna, grzeczniutka. O 23 byliśmy w domu, bo impreze dopiero mieliśmy o 19h. Jestem zmęczona tymi chrzcinami, dobrze że chociaż mała spala mi do 11tej godziny.
 
Cześć dziewczyny, któraś pisała ostatnio o kryzysie 3 miesiaca nad chyba dopadł[emoji22] albo nie wiem co to jest. Ostatnie noce to masakra budzi sie marudzi co godzine prawie, ale jesc nie chce, wogole ucial na jedzeniu, juz myslalam ze choc troche juz zaczyna miec jakies stale pory teraz to loteria nie wiadomo co jak kiedy....juz sily nie mam....
A u Was jak?
 
Cześć dziewczyny, któraś pisała ostatnio o kryzysie 3 miesiaca nad chyba dopadł[emoji22] albo nie wiem co to jest. Ostatnie noce to masakra budzi sie marudzi co godzine prawie, ale jesc nie chce, wogole ucial na jedzeniu, juz myslalam ze choc troche juz zaczyna miec jakies stale pory teraz to loteria nie wiadomo co jak kiedy....juz sily nie mam....
A u Was jak?
U mnie kryzys 4 miesiąca.;)) ciągle marudzi nie ma spokoju i dużo płacze. Dziś byliśmy u nowego lekarza pediatry i okazało się że małemu główka leci na jedną stronę i mamy skierowanie do neurologa...cały ranek próbuje się prywatnie do kogoś dostać Ale nie jest łatwo. Zbesztala mnie za plaski tyl glowki:( kazała dopajac bo niby najnowsze badania tak mówią że należy i trzeba.juz sama.nie wiem.. mamy też.zrobic mocz i krew. Pytalam o to.moje częste problemy z piersią że zatkane kanałiki lub zapalenie to.mowila że mam odróżniać do końca nawet jak dziecko nie chce to wziąć laktator i dzialac... dziwne to dla mnie bo wtedy będzie sygnał.ze mleka ma być jeszcze więcej przecież!! A pomijam fakt że laktator mi nic nie ściąga. Przecież natura na pewno nie wymyśliła tak że kobiety mają sobie same ściągać pokarm. Dziś dałam pierwszy raz wodę, nie zauważył że to nie mleko :) niby ma pomóc mu w robieniu kupki bo jak mówiłam że robi raz na 5-6 dni to mówiła że ma robic do.48 godz.i mam dopajac. Ech... każdy inaczej ;( a wszędzie trąbią że nie powinno się pić jak się kp
 
@sredec1982 jesli uzywasz instagrama idz na profil mamaginekolog.medycznie i u niej na IG TV jest filmik jak radzic sobie w upaly z niemowleciem. Jej znajoma pediatra wypowiada sie tam, ze nawet w upaly sie nie dopaja jak dziecko jest kp. To zaburza laktacje...
 
Byliśmy na szczepieniu.
Syn ma 6820g, mierzy 68cm.
Za 11 dni będzie miał 5 miesięcy <3
Ubrania na 62/68 z Lidla są ok, ale inne firmy to już na 74 muszą być ;)
 
O to moja Ala dziś ma 3,5 miesiąca 67cm i 5380 ... Czyli jakaś masakryczna niedowaga jej wyszła ale nawet pani doktor stwierdziła że na zabiedzona nie wygląda [emoji854] za dwa tygodnie do kontroli. Ubranka nosi 68 w większości.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tez zauważyłam że moja córcia jakaś nerwowa ostanio jest i potrzebuje duzo uwagi i przytulenia. Ja tez dzisiaj byłam na szczepieniu i mała waży 7100 i konczy 10 wrzesnia 4 miesiące, ale się nie przewraca jeszcze, jedynie to że sama ładnie trzyma główkę, a jak wasze dzieciaczki?
 
Do góry