reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dzień dobry
Dzięki dziewczyny właśnie szukałam info na ten temat i podobno tak jest z tymi tabletkami ale jak będę dłużej krwawić to pójdę do gina bo o krwawieniu nic nie wspomniał.
@Nan90 myślę że malutka się przeziębiła jak kaszle to pępek ma czerwony od wysiłku, masz inhalator? Możesz jej robić inhalacje z soli fizjologicznej, ja mam w domu aromactiv od 1dnia życia jeszcze nie byl potrzebny ale przy katarze polecany. A co więcej to nie wiem bo to maluszek lekarz powie co jej dolega i jak pomóc. Dużo zdrówka dla córci.
 
reklama
Jetka trzymaj się będzie dobrze .Modlimy się z sukami za ciebie.Szpital w Prokocimiu bardzo dobry jest .Wiem bo mój starszy syn był tam operowany w 2 dobie życia .Miał przetokę w pupie i robili plastykę odbytu bo mu skóra otwor zarósł.W ciąży nic nie wiedziałam .Dopiero jak go urodziłam to się dowiedziałam .w ciąży było wszystko w porządku .Wiem co przeżywasz .Bo sama musiałam z nim chodzić do kontroli.I co najgorsze wkładać mu żelazny pręt do pupy w ramach rehabilitacji.A teraz jest 4 latkiem takim zdrowym .I takim żywym że aż miło.Mlodszego kocha nad życie i ciągle chce się nim zajmować.A młodszy jak to noworodek Mało śpi w dzień .Często się pręży do kupy .Ale uśmiech wynagradza mi wszystko .i już próbuje siadać a ma prawie 3 m-ce .A tak się rusza ze muszę chyba mu jakieś szelki do gondoli kupić bo wózek się rusza i mam stracha że mi z niego qyskoczy
 

Załączniki

  • IMG_20180715_135846.jpg
    IMG_20180715_135846.jpg
    1 020,6 KB · Wyświetleń: 193
  • IMG_20180716_111525.jpg
    IMG_20180716_111525.jpg
    912,4 KB · Wyświetleń: 194
Jeśli dziecko kaszle to aromactiv może nasilać kaszel. Trzeba ostrożnie. Zdrowia dla was i daj znać co lekarz powiedział?
 
Hej dziewczyny fajnie że u Was wszystko ok, @Jetkaa będzie dobrze, trzymam kciuki za Was :*
Mam pytanie czy już wszystkie dostałyście okres po porodzie zaraz będzie 8tyg po a ja jeszcze nie miałam do tej pory, nie wiem czy to normalne?
Miłego dnia[emoji295]️[emoji8]
 
Hej dziewczyny fajnie że u Was wszystko ok, @Jetkaa będzie dobrze, trzymam kciuki za Was :*
Mam pytanie czy już wszystkie dostałyście okres po porodzie zaraz będzie 8tyg po a ja jeszcze nie miałam do tej pory, nie wiem czy to normalne?
Miłego dnia[emoji295]️[emoji8]
Karmiąc 11 m-cy piersią okresu nie miała 14 miesięcy.
 
Ja nie mam okresu i mam nadzieję że długo mieć nie będę. Po pierwszej ciąży wrócił po 7 miesiącach a po drugiej po 3. W obu przypadkach karmiłam.
 
Hej dziewczyny fajnie że u Was wszystko ok, @Jetkaa będzie dobrze, trzymam kciuki za Was :*
Mam pytanie czy już wszystkie dostałyście okres po porodzie zaraz będzie 8tyg po a ja jeszcze nie miałam do tej pory, nie wiem czy to normalne?
Miłego dnia[emoji295]️[emoji8]
Ja dalej nie mam okresu i nie myślę o nim, najlepiej jak już nie przyjdzie:) jestem 10 tyg po porodzie i kp
 
reklama
Hej dziewczyny fajnie że u Was wszystko ok, @Jetkaa będzie dobrze, trzymam kciuki za Was :*
Mam pytanie czy już wszystkie dostałyście okres po porodzie zaraz będzie 8tyg po a ja jeszcze nie miałam do tej pory, nie wiem czy to normalne?
Miłego dnia[emoji295]️[emoji8]
Moim zdaniem, jest to raczej normalne, bo organizm musi zaś nabrać przyjść w rytm.
Dziś jestem już 9 tyg. po cc i nie mam okresu. Nadal kp i oby jak najdłużej ;)
 
Do góry